اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23269 مورخ:[1394-10-26 14:06:01]
فکر بعضی‌ها تا کجا کار می‌کند مخصوصاً اگر کاندیدا باشند؟!!

فکر بعضی‌ها تا کجا کار می‌کند مخصوصاً اگر کاندیدا باشند؟!!

فرد، قرار است برای چند سال دیگر کاندیدا شود، از نفوذ خودش برای انتصاب افراد در جایگاه‌هایی که در هنگام کاندیداتوری به آنها نیاز دارد، استفاده می‌کند و این روزها که در فضای انتخابات قرار داریم، می‌خواهد کاشت‌های خود را درو کند.

به گزارش مازند اصناف؛ تخلفات گسترده در انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ساری باعث شد تا رییس قبلی با ترس از اینکه نکند هیات مدیره جدید بخواهد اسنادی را علیه او بکار گیرد و با توجیه این موضوع که تمام اموال این انجمن شخصی است، حتی یکی از درهای ساختمان انجمن را جمع آوری کرد و به مکانی دیگر انتقال داد.


در حال حاضر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری که رییس قبلی آن همزمان پست ریاست ملی این انجمن را هم دارا بود، فقط چهار دیوار ساختمان و یک آبگرمکن دیواری را تحویل هیات مدیره جدید داده است.


درحالی آقای رییس قبلی این انجمن بارها از عملکرد خود در این تشکل دفاع کرد، در حال حاضر هیچگونه اسنادی از مصوبات جلسات و مکاتبات و پیگیری کارها در این ساختمان وجود ندارد و با وجود برگزاری چندین همایش حمایت از مصرف‌کننده حتی اسناد مالی و عملکردی این همایش‌ها هم موجود نبوده و بر اساس تحقیقات این انجمن فاقد یک حساب بانکی می‌باشد.


گویا وجوه این انجمن در حسابی دونفره در یکی از بانک‌ها بوده و این برخلاف اساسنامه تشکل‌های بخش خصوصی می‌باشد.


با توجه به تخلفات گسترده انجمن و عدم انتخاب این فرد از سوی اعضا در دوره ء فعلی، متاسفانه رییس سازمان متولی در اقدامی تخلف‌آمیز با توصیه دکتر … نامزد انتخابات مجلس دهم از ساری و فشار وی از طریق تهران به استان دوباره آن فرد متخلف به عنوان یکی از دو نفر فرد انتصابی از سوی خود به انجمن به عنوان نمایندگان این سازمان معرفی می‌شوند تا بتوانند دین خود به این کاندیدای مجلس جهت حمایت‌هایی که از ریاست او کرده انجام دهد، لذا بعد از این موضوع دکتر … با تلاش و لابی گسترده خود، آقای رییس سابق را با فشارهایی در جمع هیات مدیره انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان قرار می‌دهد، تا بتواند با لابی دوباره این فرد ناکارآمد و ضعیف را، که حتی با رای اعضا وارد انجمن نشده و با فشار دولت وارد انجمن شده و شدیدا بدنبال ریاست سازمان صنعت معدن وتجارت استان می باشد را بر مسند ریاست بنشاند.


حال جای سوال از جناب دکتر … اینجاست که چرا با توجه به سابقهء شما در حوزهء اقتصادی آیا بهتر نیست این انجمن از سوی خود اعضا اداره شود و دخالت دولتی ها در این انجمن وجود نداشته باشد؟


شما که بارها بحث حمایت از بخش خصوصی را به زبان آوردید و به ظاهر خود را طرفدار این بخش می‌دانید، آیا بهتر نبود احترام به آرای اعضای این تشکل بزرگ را برخود واجب می‌دانستید و دنباله روی از فردی نمی‌کردید که باید جوابگوی عملکردضعیف خود باشد ؟. براستی، معیار شما برای حمایت از این شخص کدام ویژگی مثبت ایشان بوده و انگیزه‌تان آیا جز پیشبرد منافع انتخاباتی، چیز دیگری هم بود!؟آقای دکتر…! آیا بهتر نیست که بجای ضربه زدن به حقوق مصرف کنندگان، به واردات بی رویه برنج اعتراض می‌کردیدکه باتوجه به واردات برنج آمریکایی که مخالف صریح اوامر رهبرمعظم انقلاب اسلامی است و همین آقایی که شما اصرار بر حضورش در انجمن حمایت دارید به عنوان رییس در راس کمیسیون مدیریت واردات هم فعالیت می‌کند و ناکارآمدی او در راس این کمیسیون هم برای کشاورزان استان دارد فاجعه ساز می شود، حرف ها و تخلفات رییس سابق انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان را پیگیری می‌کردید هرچند کسی باورش نمی‌شدکه شما فرد مورد حمایت خود را تحت پیگرد قرار دهید؛ حداقل برای بازگشت مجددش به قدرت، این همه تلاش نکنید و هزینه برای مردم بوجود نیاورید.شما به‌خوبی می‌دانید افرادی از قماش فرد مورد حمایت شما، بهیچوجه مورد اعتماد نیستند و براساس معادله قدرت، تنها خود و منافع شخصی مادی خود را ملاک جهت‌گیری خویش قرار می‌دهند. امروز با شما هستند و فردا با دیگری، اما مردم چنین نیستند و خادمان صادق و مدعیان چند چهره را می‌شناسند، ضمن آنکه فراموش نکنین این کشور و انقلاب به اهلبیت معصوم و امام زمان(عج) تعلق دارد و جواب بی‌صداقتی به انقلاب را شهداء خواهند داد.

 

 

 

عصر ساری

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا