اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23186 مورخ:[1394-10-22 00:58:01]
تعزیر میلیونی یک کارگاه تولیدی صنایع فلزی در بابلسر
اختصاصی/ با شکایت شاکی خصوصی انجام گرفت

تعزیر میلیونی یک کارگاه تولیدی صنایع فلزی در بابلسر

یک کارگاه تولیدی صنایع فلزی در بابلسر به دلیل اخذ وجه اضافی، محکوم به پرداخت جزای نقدی شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ یک کارگاه تولیدی صنایع فلزی در بابلسر به دلیل اخذ وجه اضافی، محکوم به پرداخت جزای نقدی در حق دولت و شاکی خصوصی شد.

بر اساس این گزارش، در پی شکایت شاکی خصوصی و گزارش تکمیلی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بابلسر مبنی بر اخذ وجه اضافی از سوی یک گارگاه تولیدی صنایع فلزی به ارزش 12 میلیون و 510 هزار ریال از سوی متصدی یک گارگاه تولیدی در این شهرستان، پرونده ای در این خصوص تشکیل و جهت مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

این گزارش حاکی است هیات بدوی تعزیرات حکومتی بابلسر با احضار فرد متخلف و اخذ آخرین دفاعیات وی و بررسی در کلیه مدارک و مستندات مندرج در پرونده، تخلف منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داد.


به گزارش خبرنگار ما، در پایان این جلسه، قاضی پرونده  مستند بر ماده 57  قانون نظام صنفی  سال 1392  این متخلف را به پرداخت مبلغ 25 میلیون و 20 هزار ریال  جزای نقدی در حق دولت و مبلغ 12 میلیون و 510 هزار ریال در حق شاکی خصوصی محکوم کرد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , تعزیر , میلیونی , کارگاه , تولیدی , صنایع فلزی , بابلسر , تعزیر , میلیونی , کارگاه , تولیدی , صنایع فلزی , بابلسرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا