اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2293 مورخ:[1391-12-07 17:41:01]
کاندیداتوری بنده از سوی جبهه پایداری گمانه‌زنی رسانه‌ای است
حدادعادل در جمع خبرنگاران:

کاندیداتوری بنده از سوی جبهه پایداری گمانه‌زنی رسانه‌ای است حداد عادل مطرح شدن نام خود به عنوان نامزد جبهه پایداری در انتخابات را گمانه‌زنی رسانه‌ای دانست و در عین حال درباره منابع مالی ائتلاف سه گانه توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در حاشیه مراسم سالگرد تاسیس خبرگزاری فارس در جمع خبرنگاران درباره نقش رسانه‌ها در انتخابات، اظهار داشت: رسانه‌ها باید به برگزاری انتخابات خوب کمک کنند و امیدواریم انتخابات و انتخاب خوبی داشته باشیم.

حداد عادل درباره کاندیداهای جبهه پیروان و عرضه آنها به ائتلاف سه گانه تصریح کرد: هنوز از معرفی افراد جدید به ائتلاف خبر ندارم.

وی در خصوص مطرح شدن نامش به عنوان گزینه جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: این موضوع گمانه‌زنی رسانه‌ای است.

حداد عادل درباره طرح مجلس برای کاهش تعطیلات نیز گفت: با تجربه 13 ـ 14ساله‌ای که دارم تصور می‌کنم این موضوع ممکن نباشد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در خصوص بیانیه مطهری در خانه ملت اظهار داشت: بنده به احترام پدرش در برابر اهانت‌های وی سکوت می‌کنم.

حداد عادل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر منابع مالی ائتلاف سه‌گانه تصریح کرد: این ائتلاف تاکنون خرجی نداشته که ما بخواهیم به این مسائل فکر کنیم و به آن فکر هم نکرده‌ایم.ش

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا