اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22897 مورخ:[1394-10-05 00:51:01]
انجمنی که زورش به خودش نرسید، چه برسد حمایت از حقوق مصرف کنندگان!+تصاویر
اختصاصی/ قابل توجه مسئولان ذیربط

انجمنی که زورش به خودش نرسید، چه برسد حمایت از حقوق مصرف کنندگان!+تصاویر

در حالیکه 20 تیرماه سال جاری، انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ساری با حضور بیش از 2 هزار نفری اعضای این انجمن در پای صندوق های رای برگزار شد تا اعضای منتخب این انجمن برگزیده شوند، اما این انجمن این روزها، زورش حتی به خودش نرسیده، چه برسد حمایت از حقوق مصرف کنندگان!

 


 

 

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ در حالیکه 20 تیرماه سال جاری، انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ساری با حضور بیش از 2 هزار نفری اعضای این انجمن در پای صندوق های رای برگزار شد تا اعضای منتخب این انجمن برگزیده شوند، اما این انجمن این روزها، زورش حتی به خودش نرسیده، چه برسد حمایت از حقوق مصرف کنندگان!


هر چند در دوره اول برگزاری انتخابات این انجمن، عملکرد و برنامه خاصی از این انجمن اعلام و یا انجام نگرفت، تصورها پس از برگزاری انتخابات پر شور این انجمن در دور دوم و حرف و حدیث های قبل و بعد از انتخابات، توقعات و انتظارات را جان دوباره ای بخشید تا مردم به جای نام شعاری این انجمن، شاهد حمایت عینی و عملی از حقوق مصرف کنندگان باشند.


در طول نزدیک به 6 ماه از برگزاری انتخابات، درگیری های داخلی، عدم برگزاری منظم جلسات، عدم حضور یکی از اعضای اصلی در چندین جلسه متوالی و متعاقبا تنظیم نامه عزل او از این سمت و ارسال آن به اداره صنعت، معدن و تجارت و چندین و چند حاشیه دیگر، همت بلند مردم در برگزاری انتخابات و همچنین توقعات آنها را در وجود چنین نهاد مردمی، کمرنگ و کمرنگ تر کرده است.


از همه این حرف ها که بگذریم نقطه قابل تامل و سوال برانگیز در کنار تعطیلی این انجمن، اتاق های خالی و بدون اسباب و امکاناتی است که تا چندی پیش در دفتر این انجمن شاهد آن بودیم.


در گزارش میدانی خبرنگار ما از دفتر این انجمن، همان طور که در تصاویر ذیل این خبر مشاهده خواهید کرد، کلیه اسباب و امکانات موجود در این مرکز، از سوی رئیس اسبق این انجمن جمع آوری شده است و دلیل این امر بنا بر پرس و جوی خبرنگار ما، مالکیت شخصی این اموال از سوی این عضو هیات مدیره انجمن ذکر شده است.

 

از نکات قابل توجه دیگر در بازدید از دفتر این انجمن، حتی عدم وجود پرده های پنجره ها و درب اتاق مدیریت آن است!


نکته جالب و قابل تامل دیگر در بازدید میدانی خبرنگار ما از دفتر این انجمن، زونکن های خالی موجود در بایگانی این مرکز بوده است که حتی یک نامه اداری هم در آن مشاهده نشده است!

 

و اما چند سوال...


واقعا انجمنی که زورش به خودش نرسیده است، چگونه حمایتش به مردم خواهد رسید؟

اعضای محترم انجمن حمایت از حقوق مصرف کندگان مرکز استان، واقعا پاسخ اعتماد و حضور پرشور و کم نظیر مردمی در انتخابات سال جاری، وضعیت موجود است؟

اگر چنین انجمن هایی تنها بازخوردش پسوندهای دلچسب برای برخی افراد و شعارهای بی عمل است، چرا این همه جنجال و هزینه برای برگزاری انتخابات و بوق و کرنا؟

انصافا اگر شفاف سازی با مردم هم همانند نام بلند و طویل این انجمن شعاری نیست، چند نمونه از فعالیت ها و اثرات این انجمن در چند سال اخیر چه بوده است؟

این سوالات و  سوالات این چنینی، پرسش هایی است که مسئولان ذیربط باید پاسخگوی آن باشند و مازند اصناف نیز در اخبار بعدی نتایج و پیگیری های لازم را به اطلاع شما مخاطبان گرامی خواهد رساند.

 

 

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , انجمن , حمایت , حقوق , مصرف کنندگان , ساری , اختلافات , تعطیلی , مسئولان , انجمن , حمایت , حقوق , مصرف کنندگان , ساری , اختلافات , تعطیلی , مسئولاننام شما 
1394-10-09 00:45:01
---
واقعا که[115]
نام شما 
1394-10-09 00:45:01
---
واقعا براتون متاسفم اقایون هیات مدیره[116]
نام شما 
1394-10-09 00:46:01
---
تا دیروز واسه رای اوردن داشتن خودشونو میکشتن حالا چی؟[117]

مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا