اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22890 مورخ:[1394-10-03 13:39:01]
آغاز عملیات ساخت نخستین شهرک تخصصی پوشاک کشور در شهر ری
با پیام تلفنی رئیس جمهوری؛

آغاز عملیات ساخت نخستین شهرک تخصصی پوشاک کشور در شهر ری

شهرک صنعتی پوشاکعملیات اجرایی ساخت نخستین شهرک تخصصی پوشاک کشور روز چهارشنبه همزمان با سفر رییس جمهوری به شهرستان ری و با دستور تلفنی دکتر روحانی آغاز شد.

به گزارش مازند اصناف؛ کلنگ آغاز عملیات اجرایی این شهرک در زمینی به مساحت ۱۶۰ هکتار در کیلومتر ۳۵ اتوبان تهران ـ قم مقابل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زمین زده شد.


آیین ویژه کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت این شهرک با حضور سید ابریشمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، نصراللهی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان استان تهران و شهرستان ری برگزار شد.


در این مراسم همچنین جمعی از فعالان، تولیدکنندگان و صنعتگران مرتبط با صنعت نساجی حضور داشتند.


رئیس جمهوری در قالب سومین سفر استانی دولت به تهران و بیست و چهارمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، صبح امروز وارد شهرستان ری شد.


دکتر روحانی پس از ورود به شهرستان و در میان خیل عظیم جمعیت استقبال کننده از ایشان، وارد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شد و پس از زیارت مضجع شریف حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امامزاده طاهر و حمزه در اجتماع بزرگ مردم این شهرستان حاضر شد و پس از آن عازم دیدار با برگزیدگان و نخبگان شهرستان ری و افتتاح چند طرح عمرانی از جمله سد ماملو برای حل مشکل تامین آب جنوب استان تهران شد.


شهرستان ری به عنوان یکی از شهرستان های استان تهران در جنوب شرقی تهران واقع شده است و از شمال به تهران، از جنوب به قم، از شرق به ورامین و پاکدشت، از غرب به اسلامشهر، رباط کریم و زرندیه محدود می شود و دارای سه بخش مرکزی، کهریزک و فشافویه است.


شهرری (شاه عبدالعظیم) به عنوان بخش مرکزی شهرستان ری تا مرکز شهر تهران بالغ بر ۱۴ کیلومتر فاصله دارد و شهرت اصلی این شهر بیشتر به خاطر وجود بارگاه عبدالعظیم الحسنی(ع) است ضمن اینکه این شهر از قدیمی ترین مناطق کشور نیز به شمار رفته و آثار باستانی فراوانی را در خود جا داده است.


مرجع:ایرنا

 

 

 

» برچسب ها : , آغاز , عملیات , ساخت , نخستین , شهرک , تخصصی , پوشاک , کشور , شهر , ری , آغاز , عملیات , ساخت , نخستین , شهرک , تخصصی , پوشاک , کشور , شهر , ریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا