اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22883 مورخ:[1394-10-03 01:57:01]
اصناف از پايه هاي مهم اقتصاد و توسعه كشورند
استاندار در ديدار با هيئت نمايندگان اصناف مازندران:

اصناف از پايه هاي مهم اقتصاد و توسعه كشورند

استاندار مازندران در ديدار با هيئت نمايندگان اتاق هاي اصناف مازندران در كشور گفت: اصناف از پايه هاي مهم اقتصاد و توسعه كشورند.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح در ديدار با هيئت نمايندگان اتاق هاي اصناف مازندران گفت: اصناف هم در دوران پيروزي انقلاب اسلامي هم در دوران دفاع مقدس و هم در تداوم انقلاب و توسعه كشور نقشي بي بديل داشته و دارند.

وي افزود : نقش اصناف در اقتصاد كشور و اشتغال بي نظير است و وجود 135 هزار واحد صنفي در مازندران ظرفيت بزرگي براي توليد و اشتغال است.

استاندار مازندران با تاكيد بر نظارت دقيق و تنظيم بازار گفت : هويت هر شهر با مشاركت اصناف متجلي مي شود .


مقام عالی دولت تاکید کرد: مازندران يك استان گردشگر پذير و توريستي است و در توسعه اين نقش و جذب توريست نقش اصناف بسيار مهم و اثرگذار است .

وي تصريح کرد: ساماندهي روزبازارها ، ايجاد شهركهاي صنفي و تخصصي و آموزش اصناف در زمينه هاي شغلي مي تواند در كيفيت بخشي به فعاليت اصناف موثر باشد.

فلاح بررسي مسائل و مشكلات اصناف را در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد پيشنهاد و اظهار کرد: مشكلات واحدهاي توليدي و صنفي ضرورت دارد در قالب كارگروه يا ستاد رفع موانع توليد مورد بررسي و مرتفع شود .

استاندار مازندران مبارزه با قاچاق كالا را بسيار مهم دانست و خاطرنشان کرد: همه ارگانها و دستگاههاي شهري وظيفه دارند براي ساماندهي فعاليتهاي حوزه اصناف همكاري لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , ربیع فلاح , استاندار , مازندران , اصناف , ربیع فلاح , استاندار , مازندران , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا