اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22848 مورخ:[1394-10-02 01:50:01]
اولین مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل در استان مازندران+تصاویر
در بابل افتتاح شد؛

اولین مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل در استان مازندران+تصاویر

عصر دیروز به همت مرکز رایتل منطقه شمال کشور فروشگاه و مرکز خدمات حضوری و غیر حضوری این مجموعه در بابل افتتاح شد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از بابل نوین، اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان مازندران افتتاح شد.

در مراسم افتتاح این مرکز خدمات ارتباطی که با استقبال مردم همراه بود، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی در این شهر اقدام کرده است.

در این مرکز تمامی محصولات و سرویس‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می‌شود و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم کارت رایتل، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم کارت، تغییر مالکیت، اصلاح مشخصات، تنظمیات تلفن همراه و فعالسازی سیم کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.

در مورد سیم کارت مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ ۲۹ آذر ماه لغایت اول دی ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات در شهر بابل مراجعه کنند، می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم کارت اعتباری از این مرکز اقدام کنند، از ۷۵ درصد تخفیف در قیمت این سیم کارت بهره‌مند می‌شوند.

این طرح در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده بابل قابل اجرا می‌باشد و به هر فرد حداکثر دو سیم کارت اعتباری با ۷۵ درصد تخفیف ارایه می‌شود.

نکته قابل ذکر آنکه ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات بابل در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ لغایت ۲۱ می‌باشد.

 

۲

۳

۴

۵

 

» برچسب ها : , اولین , مرکز , فروش , محصولات , ارایه , خدمات , رایتل , استان مازندران , اولین , مرکز , فروش , محصولات , ارایه , خدمات , رایتل , استان مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا