اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2278 مورخ:[1391-12-06 20:18:01]
فراز و نشیب‌های نساجی را از قبل می‌دانستم/ مالک اصلی باشگاه نساجی هواداران هستند
مالک باشگاه نساجی:

فراز و نشیب‌های نساجی را از قبل می‌دانستم/ مالک اصلی باشگاه نساجی هواداران هستند


 مالک باشگاه نساجی گفت: قبل از در اختیار گرفتن تیم نساجی تمامی شرایط را می‌دانستم و مطمئن باشید که مالک اصلی این تیم هواداران متعصب نساجی هستند.

به گزارش نجبا ، حسین قاسم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قائمشهر در مورد مشکلات این تیم اظهار داشت: بنده به این امید به نساجی آمدم که بتوانم به فوتبال شهرم خدمت کنم و مطمئنا این راه دارای فراز و نشیب‌های زیادی است که باید طی شود.

وی در ادامه افزود: همه چیز را با مادیات نمی‌توان سنجید، ولی برای اینکه این تیم را به سرانجام برسانم تمام تلاشم را می‌کنم تا نام نساجی همچنان پایدار بماند، در همان روز اول هم اعلام کردم که تیم را به هواداران خونگرم و خانواده معظم شهدا هدیه کردم.

مالک باشگاه نساجی در مورد اخذ پروانه از اداره ورزش و جوانان استان بیان داشت: پروانه باشگاه را از اداره ورزش و جوانان استان دریافت کردیم و به دنبال مراحل قانونی آن هستیم.

قاسم‌نژاد در حمایت از مدیرعامل و کادر فعلی تیم اذعان داشت: از همان روزی که تصمیمم را گرفتم با توجه به شرایط حاد باشگاه این امر خطیر قبول کردم تاکنون مدیرعامل تیم و کادر باشگاه زحمات زیادی را متقبل شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: این تیم هواداران عاشق و خونگرمی دارد که چه در سرما و گرما هیچ‌گاه این تیم را تنها نگذاشتند و همیشه به عنوان یار دوازدهم تیمشان را حمایت کردند.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس نباید با جملات و حرف‌های پوچ و بی‌اساس ذهن هوادار و بازیکنان را به مسائلی ببریم که هیچ ارزشی ندارد.

مالک باشگاه نساجی در مورد برد بازی نساجی مقابل شهرداری اراک یادآور شد: بازیکنان غیرتشان را در این بازی به نمایش گذاشتند؛ دورود به شرفشان که اصل مردانگی را به جای گذاشتند.

قاسم‌نژاد در پاسخ به این سئوال آیا حاشیه‌های موجود باشگاه را از قبل می‌دانستید، تصریح کرد: تمامی موارد را از بدو ورودمان پیش‌بینی شده می‌دانستیم و تاکنون هیچ‌ عکس‌العملی را از تیم اجرایی بنده ندید، شما یک نگاه به تیم‌های دیگر بیندازید متوجه سخنانم می‌شوید و تیمی را پیدا نمی‌کنید که از حاشیه دور باشد، بنده این کار را با رضای قلبی انجام دادم و مطمئن هستم هیچ چیز به‌ جز خدا جلوی کارمان نبود.

مالک باشگاه نساجی با بیان اینکه تمام توان باشگاه صرف بدهی‌های گذشته شده است، افزود: بیش از 70 درصد توان فعلی باشگاه صرف بدهی‌های گذشته می‌شود که خیلی از کارها به تاخیر افتاده است بنده در جلسه‌ای که با هیئت مدیره و مدیرعامل تیم داشتم خواستار این شدم که هر چه سریع‌تر این مسائل را پیگیری تا از اهدافمان دور نباشیم و این مسائل باعث نشوند که از کارهای اصلی عقب بیفتیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا