اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22713 مورخ:[1394-09-25 20:47:01]
اختراع کلاه ضد امواج Wi-Fi !؟ +عکس

اختراع کلاه ضد امواج Wi-Fi !؟ +عکس

یک زوج کارآفرین اهل اسلواکی موفق به تولید نخستین کلاه ضد امواج شدند که قادر است امواج الکترومغناطیسی را از مغز برگرداند.

به گزارش مازند اصناف؛ اگر نگران این هستید که امواج Wi-Fi یا دیگر امواج الکترومغناطیسی به تدریج به مغزتان آسیب بزنند، پس بدانید که یک زوج کارآفرین اهل اسلواکی موفق به تولید نخستین کلاه ضد امواج شدند که قادر است امواج الکترومغناطیسی را از مغز برگرداند. این کلاه ها بسیار راحت و شیک هستند و قیمت مناسبی دارند و در عین حال از کاربر در برابر امواج مضر تلفن همراه، مایکروویو، امواج Wi-Fi و تمامی امواجی که از وسایل برقی ساطع می شود، محافظت می کنند.

 
طراحان در ساخت این کلاه از نوعی پارچه‌ی نقره‌ای خاص استفاده کردند که ارتش از آن برای پوشاندن چادرها و مخفی کردنشان از دید ماهواره‌ها استفاده می‌کند. در ساخت این کلاه پارچه نخی بسیار باکیفیت و پارچه نقره‌ای به‌کاررفته که کمک می‌کند در روزهای سرد زمستان و حتی روزهایی که هوا کمی گرم‌تر است بتوان آن را پوشید. قیمت این کلاه‌ها احتمالاً بین 27 تا 35 دلار خواهد بود. هرچند اکنون می‌توانید تنها با مبلغ 4.5 دلار در سایت Kickstarter از تولید انبوه این محصول حمایت کنید.
 

 

 

 

صبحانه

» برچسب ها : , اختراع , کلاه , ضد , امواج , Wi-Fi !؟ , عکس , اختراع , کلاه , ضد , امواج , Wi-Fi !؟ , عکسمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا