اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22625 مورخ:[1394-09-23 10:47:01]
 سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 96 میلیارد ریالی بنیاد برکت در مازندران
نماینده مردم آمل در مجلس خبر داد

سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 96 میلیارد ریالی بنیاد برکت در مازندران

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهریورماه امسال بنیاد برکت سرمایه‌گذاری هزار و 96 میلیارد ریالی در استان داشته است.

به گزارش مازند اصناف؛ عزت‌الله یوسفیان‌ملا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه بنیاد برکت در استان منشاء خیر و برکت، ایجاد اشتغال و کاهش محرومیت شده است، اظهار کرد: مازندرانی‌ها قدردان خدمات بنیاد برکت هستند چراکه با سرمایه‌گذاری‌های انجام شده طرح‌ها و پروژه‌های استان قوت دوباره گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات این بنیاد در مناطق محروم استان بیان داشت: رویکرد مسئولان بنیاد به استان، یک رویکرد توسعه‌محور و پیشرفت و آبادانی است که تاکنون چندین طرح اقتصادی، توانمندسازی اقتصادی، احداث مدرسه و اقدامات زیربنایی توسط بنیاد در استان به بهره‌برداری رسیده است.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه علاوه بر خدمات سال‌های گذشته بنیاد برکت در مازندران، در شهریور امسال نیز بنیاد برکت سرمایه‌گذاری هزار و 96 میلیارد و 192 میلیون ریالی در استان داشته است، تصریح کرد: این سرمایه‌گذاری‌ها که در زمینه‌های تولید ظروف یک‌بار مصرف کاغذی، انواع پکیج و کولر گازی، پیچ و مهره‌ ماشین‌آلات سنگین، قطعات و شمش‌های فولادی، مکمل‌های دارویی و غذایی دام و طیور و محصولات لبنی، بوده، فرصت شغلی برای حدود 2 هزار و 790 نفر را به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در استان فراهم کرده است.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح‌ها به منظور توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، گسترش فضاهای آموزشی و فرهنگی و هم‌چنین توسعه‌ عمرانی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته‌ استان به بهره‌برداری رسید، افزود: بنیاد برکت در این مدت، 18 مدرسه با 112 کلاس درس، چند خانه‌ عالم و حسینیه و 9 مسجد در این منطقه ساخته و یا در دست ساخت دارد.

یوسفیان‌ملا به اقدامات بنیاد در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و بیان داشت: با سرمایه‌گذاری این بنیاد شاهد توانمندسازی اقتصادی شرکت فولادین تراش آمل (فتا) در امام‌زاده عبدالله آمل بودیم که این شرکت در حال حاضر با قوت بهتر و بیشتر مشغول فعالیت است و تعداد زیادی از جوانان را مشغول به‌کار کرده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توانمندسازی اقتصادی طرح‌ها و پروژه‌ها، افتتاح چندین مدرسه و کلاس درس، ساخت پل، مسجد و خانه‌ عالم در استان مازندران از سوی بنیاد برکت سبب خوشحالی و ابراز رضایت مردم استان از این بنیاد شده است، گفت: کاهش محرومیت، شکوفایی اقتصادی، اشتغال‌زایی، کارآفرینی و رونق کسب و کار از نتایج زحمات و سرمایه‌گذاری این بنیاد در استان است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا