اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22580 مورخ:[1394-09-20 04:31:01]
طرح توسعه نساجی قائم‌شهر محقق نشد
فرماندار قائم‌شهر:

طرح توسعه نساجی قائم‌شهر محقق نشد

فرماندار قائم‌شهر گفت:به دلیل بدهی کارخانه به بانک، با وجود فروش زمین‌های کارخانه نساجی قائم‌شهر طرح توسعه آن محقق نشد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی محمدی در جمع دانشجویان قائم‌شهری با بیان این امر که رسالت دانشجو در ابتدای امر پژوهش و علم آموزی است، ابراز کرد: مدیریت یک کشور نه  تنها به عهده دولت بلکه به عهده دانشجویان و فرهیختگان آن کشور است و دانشجویان باید با استفاده از تجارب و مهارت علمی خود در توسعه کشور قدم بردارند.

وی با بیان اینکه دانشجو حرمت و قداست دارد و بنای زندگی اجتماعی آینده برپایه همین دانشجویان بنیان می‌شود، عنوان کرد: دانشجویان می توانند نقادان مناسبی برای جامعه و دولت خود باشند زیرا آنها می توانند با برهان و منطق خود و براساس ضابطه و قانون همه چیز را بسنجند و نقد منصفانه ای از عملکرد دولت بدست بدهند.

محمدی افزود: نقد موجب دقت بیشتر مسئولان خواهد شد زیرا آنها همواره می دانند دیگرانی هستند که با منطق کارهایشان را ارزیابی می کنند ولی آن دسته از مسئولین که تحمل شنیدن نقد را ندارند لیاقت اداره امور یک جامعه را نخواهند داشت.

فرماندار قائم‌شهر در ادامه سخنان خود با اشاره به این نکته که کم کم کشور به دو انتخابات بزرگ و سرنوشت ساز نزدیک می شود، گفت: منافع ملی و وحدت رویه حرف مشترک انتخابات است و برای ما به عنوان مجموعه ای از دولت این موضوع اهمیت دارد که افرادی در این انتخابات برگزیده شوند که به جای منافع حزبی و جناحی به دنبال منافع ملی حرکت کنند.

وی نقش دانشجو در این زمینه را مهم ارزیابی کرد و افزود: دانشجویان در انتخابات پیش رو باید نقشی روشنگرانه در جامعه داشته باشند.

وی  در ادامه درباره علل تعطیلی کارخانه نساجی قائم‌شهر بیان کرد: انتقال نساجی از داخل شهر به حومه جز مصوبات دولت قبل در سفر به مازندران بوده است.

محمدی افزود: سهام داران این کارخانه که شامل بانک ملی  و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر براساس مصوبه دولت باهم به توافق رسیدند که با فروش زمین کارخانه نساجی در خارج شهر گسترش یابد اما تنها کارخانه به بیرون شهر منتقل شد و طرح توسعه آن به دلیل بدهی 130میلیاردی کارخانه به بانک محقق نشد و ناچار به تعطیلی آن شدیم.

خبرگزاری ایسنا - مازندران

» برچسب ها : , طرح , توسعه , نساجی , قائم‌شهر , فرماندار , طرح , توسعه , نساجی , قائم‌شهر , فرماندارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا