اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22417 مورخ:[1394-09-12 14:20:01]
زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری صنعتی در مازندران فراهم می‌شود
رئیس سازمان صنعت و معدن مازندران:

زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری صنعتی در مازندران فراهم می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر ارتقا ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در استان، گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری صنعتی در مازندران فراهم می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، محمد محمدپور عمران در جلسه سرمایه‌گذاری خارجی در مازندران اظهار داشت: با وجود زمینه‌های سرمایه‌گذاری خارجی، زیرساخت‌های استان در این حوزه وجود دارد و اراده مسئولان استانی از جمله استاندار و مدیران مرتبط بر این است تا با ایجاد فضای امن برای سرمایه‌گذاران خارجی، درحوزه‌های اداری و صدور مجوزها با اجرای پنجره واحد سرمایه‌گذاری زمان لازم برای صدور مجوزهای مورد نیاز به حداقل برسد.

وی افزود: مازندران از جمله استان‌های با ظرفیت بالا بوده که امیدواریم با توجه به آمادگی ایجاد شده و مطالعاتی که سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام داده بتوانیم ضمن همکاری با استان در جذب سرمایه‌گذاری خارجی استان نقشی داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با مطالعه طرح پیشنهادی در نخستین فرصت به همراه مشاوران در استان حضور یافته و نشستی با استاندار و مسئولان اقتصادی جهت ادامه همکاری‌ها خواهیم داشت.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا