اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2241 مورخ:[1391-12-05 05:34:01]
برج اصناف بابل راه‌اندازی می‌شود
رئیس صنعت، تجارت و معدن بابل:

برج اصناف بابل راه‌اندازی می‌شود رئیس صنعت، تجارت و معدن شهرستان بابل گفت: برای متمرکز ساختن واحدهای صنفی بابل در یک مکان، برج اصناف در این شهرستان تاسیس می‌شود.

به گزارش نجبا ، علی اصغری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: یکی از پیگیری‌های در دست اقدام کمیسیون نظارت بابل با همکاری مجمع امور صنفی و سازمان‌های صنفی این شهرستان برای تسهیل و تسریع خدمات‌رسانی اصناف، تاسیس برج اصناف در بابل است که با تاسیس این مکان، واحدهای صنفی با امکانات در این مکان مستقر می‌شود.

وی تشکیل کمیسیون نظارت به عنوان عالی‌ترین مرجع سیاست‌گذاری در زمینه مسائل و مشکلات صنفی شهرستان بابل فرماندار، رئیس دادگستری، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار، اعضای شورای شهر، رئیس اداره مالیات، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس مجمع امور صنفی با ریاست رئیس صنعت، تجارت و معدن بابل را یکی از اقدامات مهم برشمرد و تصریح کرد: این کمیسیون ماهانه دو بار در این شهرستان برگزار می‌شود که وظیفه این کمیسیون نظارت بر واحدهای صنفی است.

اصغری بیان داشت: در شهرستان بابل، بندپی غربی و شرقی به عنوان یکی از مراکز فرش دستباف در مازندران 8 هزار قالیباف شناسایی شدند که برای 7 هزار و 600 نفر کارت قالیبافی صادر شد.

وی تصریح کرد: همچنین در راستای حمایت از قالیبافان برای بهره‌مندی از بیمه درمان حدود 3 هزار و 800 نفر به تامین اجتماعی معرفی شدند که دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی هستند.

این مسئول اذعان داشت: همچنین 900 نفر در ردیف پیگیری و بررسی مزایای بیمه قرار دارند.

اصغری اظهار داشت:75 نفر از قالیبافان برای دریافت تسهیلات 1.5 میلیون تومانی به بانک کشاورزی معرفی شدند که تخصیص وام این گروه در دست بررسی است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا