اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22254 مورخ:[1394-09-02 09:41:01]
ورود سبک‌ترین هدست بلوتوث دنیا به ایران

ورود سبک‌ترین هدست بلوتوث دنیا به ایران

شرکت نامداران ارتباطات همراه برای اولین بار هدست بلوتوثِ جبرا اکلیپس (Jabra Eclipse) را که دارای امکانات و طراحی متفاوت است، روانه بازار دیجیتال کشور کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ جبرا طی مراسمی که امروز با حضور مدیران ارشد این شرکت در ایران و همچنین خبرنگاران برگزار کرد از سبک‌ترین هدست بلوتوث دنیا با نام Jabra Eclipse رونمایی کرد.

هدست جدید جبرا با صدایی شفاف در طراحی زیبا و شکیل تنها ۵.۵ گرم وزن دارد و از این بابت سبک ترین هدستی است که تاکنون ساخته و عرضه شده است.

علیرغم طراحی فوق العاده و وزن بسیار کم این هدست، جبرا اکلیپس به همراه خود دارای یک پاوربانک نیز است ه آن را شارژ و امکان ده ساعت مکالمه مداوم را برای کاربر تضمین می کند.

هندزفری جبرا اکلیپس با بلندگوهایی در حد استاندارد بلندگوهای پخش موسیقی طراحی و با راحتی پوشش آسان و بسیار راحت عمق و وضوح صدا را بطور شفاف انتقال می‌دهد.

فن آوری صدای HD در جبرا  اکلیپس تجربه متفاوتی از کیفیت و شفافیت مکالمه را بگونه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد که حس مکالمه رو در رو را برای کاربر فراهم می‌سازد.

با استفاده از فن آوری نوین حذف نویز بکار رفته در میکروفون های اکلیپس جبرا در محیط های شلوغ مثل پیاده روهای پر ازدحام، فرودگاه و یا حین رانندگی مخاطب تنها صدای شما را خواهد شنید.

گفتنی است که جبرا اکلیپس فاقد هرگونه کلید و سوئیچ است و در هنگامی که می خواهید مکالمه کنید کافی است دو بار روی هدست بفشارید و با نرم افزار JABRA Assist قادر خواهید بود تنظیمات و کاربردهای متنوع تری از هدست خود را شخصی سازی و تجربه کنید.

 

 

 

 

 

زومیت

» برچسب ها : , ورود , سبک‌ترین , هدست , بلوتوث , دنیا , ایران , ورود , سبک‌ترین , هدست , بلوتوث , دنیا , ایرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا