اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22241 مورخ:[1394-09-01 17:34:01]
عرضه غرفه های رایگان به بانوان شرکت کننده در نمایشگاه‌ تولیدات اقتصادی مقاومتی مازندران
26 و 27 آذرماه امسال برگزار می شود

عرضه غرفه های رایگان به بانوان شرکت کننده در نمایشگاه‌ تولیدات اقتصادی مقاومتی مازندران

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:بنا داریم 26 و 27 آذرماه امسال نمایشگاهی از تولیدات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان که در قائم‌شهر واقع است، برگزار کنیم که تمامی غرفه‌های آن برای بانوان شرکت ‌کننده رایگان خواهد بود.

به گزارش مازند اصناف؛  مریم جمشیدی  در مراسم آغاز به‌کار نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این شهرستان گفت: ایجاد چنین فضای مناسب و سالم برای فعالیت و کار موجب می‌شود تا فرهنگ کار و تولید در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه شود و از سویی به اقتصاد خانواده نیز رونق می‌بخشد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه هرچند موقتی است، اما برای عرضه و معرفی توانمندی‌های بانوان محل خوبی است، اما در این مدت کوتاه نمی‌تواند برای رونق آن کارساز باشد، لذا باید برای این منظور به فکر ایجاد یکسری مراکز عرضه همراه با تولید دائمی باشیم.

جمشیدی با مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی و کمی نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان‌های مازندران، افزود: این نمایشگاه‌ها در استان با استقبال خوبی مواجه شدند و امسال بسیار بهتر از سال قبل برگزار شده است.

این مسئول ادامه داد: امسال در حوزه بانوان و خانواده استانداری ما با توافقی که با صندوق کارآفرینی امید داشتیم سقفی برای حمایت این بخش و حمایت از صنایع تولیدی زودبازده و مشاغل کوچک خانگی و برخی از تولیدی‌ها در نظر گرفتیم که از 70 تا 300 میلیون ریال وام با بهره‌ چهار درصد است و بسته به طرحی که ارائه شده این تسهیلات به متقاضیان پرداخت می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: با توجه به ظرفیت‌های فراوانی که در حوزه توانمندسازی بانوان استان در این نمایشگاه‌ها دیدیم، بنا داریم 26 و 27 آذرماه امسال نمایشگاهی از این تولیدات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان که در قائم‌شهر واقع است، برگزار کنیم که تمامی غرفه‌های آن برای بانوان شرکت ‌کننده رایگان خواهد بود.

 

مرجع: فارس مازندران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا