اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 22094 مورخ:[1394-08-26 01:35:01]
تاتو در ساری غیرت مردم و مسئولان این شهر را نشانه رفته/با تخفیف ویژه محرم و صفر+عکس

تاتو در ساری غیرت مردم و مسئولان این شهر را نشانه رفته/با تخفیف ویژه محرم و صفر+عکس

امروز به‌صورت علنی و با انتشار اطلاعیه نشانی‌دار، تاتو و آرایش‌های غلیظ محرم و صفر در ساری، غیرت و حمیت مردم و مسئولان این شهر را نشانه رفته تا اگر با واکنشی مواجه نشد، آنگاه همه شهرستانه‌های دین‌دار و باغیرت مازندران را مورد هدف قرار دهد.

به گزارش مازند اصناف؛ یک سالن آرایش با نشانی مشخص و شماره تلفن‌های ثابت و همراه، با انتشار و توزیع گسترده اطلاعیه، عموم مردم این شهر به‌ویژه دختران و بانوان را به انواع آرایش تاتو در ایام محرم و صفر فراخوانده و با قید عبارت «تخفیف ویژه تاتو ایام محرم و صفر»، غیرت دینی و ارکان اخلاقی مردم این شهر را به آزمون گذارده تا در صورت شکستن قبح این کار، بتواند زمینه را برای دیگران جهت گسترش این حرکت در سایر شهرستان‌های این استان متدین و ولایی آماده کند.

1


حتماً فرد یا افراد پشت این برنامه‌ریزی، این‌گونه ادله می‌آورند که در این دولت تابوی مذاکره با شیطان بزرگ که شکسته شد، باید سایر لوازم ضداخلاقی این تابوشکنی هم پذیرفه شود که جای شگفتی در آغاز این حرکت از استانی است که شهره به تدین و ولایتمداری دیرین دارد و 2 هزار و 400 شهید آن بر تارک افتخارات کشور از درخشندگی چشم‌نوازی برخوردار است.

آیا این فبح‌شکنی در آشفته بازار عزل و نصب‌های پرحاشیه این روزهای مازندران، مورد توجه مسئولان مربوطه به‌ویژه اصناف، ارشاد اسلامی و استانداری مازندران قرار می‌گیرد یا ... .

باید صبر کرد و دیدید و آنگاه قضاوت کرد و سخن را ادامه داد.

 

مرجع:عصر ساری

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا