اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2199 مورخ:[1391-12-02 19:39:01]
آمادگی کامل اداره صنعت،معدن و تجارت ساری در ایام نوروز
هادی نژاد خبر داد:

آمادگی کامل اداره صنعت،معدن و تجارت ساری در ایام نوروز

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت : نظارت و بازرسی از واحدهای اقتصادی بویژه واحدهای پذیرایی،رستوران ها،آجیل،کیف و کفش،پوشاک و غیره تشدید می گردد.

به گزارش نجبا و به نقل از روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری،اسماعیل هادی نژاد در جلسه هماهنگی طرح نظارتی ویژه نوروز92 اظهار داشت:با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال و ورود مسافرین محترم به این شهرستان،نظارت و بازرسی از واحدهای اقتصادی بویژه واحدهای پذیرایی،رستوران ها،آجیل،کیف و کفش،پوشاک و غیره تشدید می گردد.

وی از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز92 از تاریخ 15 اسفند 91 لغایت 25 فروردین 92 خبر داد و افزود:در این طرح با همکاری سایر دستگاهها بویژه مجمع و اتحادیه های صنفی شهرستان در جهت تسهیل سفر نوروزی مسافرین و شهروندان محترم انجام می شود.

هادی نژاد تصریح کرد: با توجه به اینکه در این ایام،تقاضا افزایش می یابد باید نوعی تعادل بین عرضه و تقاضا ایجاد و شبکه توزیع بعنوان حلقه پایانی این فرایند نظام مند گردد.

وی یادآور شد:با توجه به جمعیت ثابت و شناور در ایام نوروز در استان باید با همکاری و هم اندیشی اتحادیه های فعال در سطح شهرستان و با اتخاذ استراتژی جدید بتوانیم شبکه توزیع ارزاق عمومی را تقویت کرده و با تامین و توزیع کالا که از ارکان مهم می باشد و همچنین نیازسنجی شهر در ایام نوروز ، منافع مردم تامین شود.

هادی نژاد خطاب به روسای اتحادیه های حاضر در جلسه تصریح کرد: که اتحادیه های تاثیرگذار  مانند:خبازان،اغذیه فروشان،قصابان و سرویس کاران اتومبیل باید با برنامه ریزی و تنظیم لیست کشیک در ایام نوروز بویژه روزهای تعطیل با نصب پارچه جهت اطلاع مسافرین نسبت به ارائه خدمات مطلوب اقدام نمایند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا