اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21928 مورخ:[1394-08-20 01:02:01]
اختصاص بیش از یک میلیارد تومان به طرح‌های خوداشتغالی در گلوگاه

اختصاص بیش از یک میلیارد تومان به طرح‌های خوداشتغالی در گلوگاه

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) گلوگاه از اختصاص یک میلیارد و 290 میلیون تومان به 86 طرح خوداشتغالی نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد گلوگاهی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف حجت الاسلام بشیر عالیشاه در گفت‌وگو با گلوگاه ما اظهار کرد : مدیریت کمیته امداد امام خمینی(ره) گلوگاه در سال جاری دارای ۸۶ سهیمه طرح خوداشتغالی است که از ابتدای سال تاکنون ۶۵ طرح خوداشتغالی انجام شده و ۲۱ پرونده نیز در حال گذراندن روال اداری است و یا در صف پرداخت در بانک قرار دارد.

 

وی مطرح کرد: با توجه به اتمام ۸۶ سهمیه طرح اشتغال زایی گلوگاه و اختصاص بودجه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومانی به نیازمندان دارای طرح، مبلغ ۵۰۰ میلیون دیگر نیز از کمیته امداد مازندران برای گلوگاه در خصوص طرح های اشتغال زایی درخواست شده است.

 

مدیر کمیته امداد گلوگاه از آزادی زندانی نیازمندی که به علت مشکلات مالی در زندان بود خبر داد و افزود: با کمک ۶ میلیون تومانی به یک نیازمند که بیماری صعب العلاج داشت، بدهی وی پرداخت شد و این نیازمند از بند زندان آزاد شد که ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را از بدهی وی را کمیته امداد و مابقی را ستاد دیه پرداخت کرد.

 

عالیشاه گفت: بعد از بازدید مدیر کل کمیته امداد و معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در طرح مفتاح‌الجنه در ماه مبارک رمضان از تعدادی از خانواده‌های نیازمند ۲ منزل مسکونی با اعتبار ۸۰ میلیون تومان با پیشرفت خوبی در حال احداث است که برای احداث هر کدام از این خانه‌ها ۴۰ میلیون تومان هزینه می‌شود که سهم کمیته امداد ۱۰ میلیون تومان بوده و مابقی مبلغ از محل مشارکت خیرین تامین شده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا