اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2183 مورخ:[1391-11-30 20:11:01]
 نواب نصیر شلال در مازندران مسابقه می‌دهد
در مسابقات وزنه‌برداری دانشگاه آزاد کشور

نواب نصیر شلال در مازندران مسابقه می‌دهد


 در قالب مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه آزاد کشور نواب نصیر شلال نائب قهرمان المپیک از مسجد سلیمان و محمدرضا براری عضو تیم ملی و قهرمان آسیا با هم به رقابت می‌پردازند.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری این دیدار که عصر امروز برگزار می‌شود از رقابت‌های دیدنی این مسابقات در وزن 105+ کیلو است.

در ادامه مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور که صبح امروز در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد، نفرات برتر دسته 85 کیلوگرم مسابقات مشخص شدند.

در این مسابقات در دسته 85 کیلو در حرکت یک ضرب  عباس‌ زارعی از مرودشت، داود پیهانی از ملایر و وحید خدادادی از شوشتر مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در حرکت دو ضرب نیز عباس زارعی از مرودشت، وحید خدادادی از شوشتر و محمد حاتمی از کرمانشاه مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در مجموع عباس زارعی از دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت با رکورد 340 کیلوگرم مقام اول، وحید خدادادی از دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با رکورد 331 کیلوگرم دوم و داود پیهانی از دانشگاه آزاد اسلامی ملایر با رکورد 320 کیلوگرم سوم شدند.

گفتنی است، مسابقات دسته 94 و 105 کیلو امروز برگزار می‌شود که رقابت نواب نصیر شلال نائب قهرمان المپیک از مسجد سلیمان و محمدرضا براری عضو تیم ملی و قهرمان آسیا از ساری از رقابت‌های دیدنی این مسابقات در وزن 105+ کیلو خواهد بود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا