اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2178 مورخ:[1391-11-30 19:39:01]
جاذبه‌های اسلام برای دانشجویان تبیین شود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه کشاورزی ساری:

جاذبه‌های اسلام برای دانشجویان تبیین شود

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: جاذبه‌های عملی، فکری، علمی و اخلاقی اسلام برای دانشجویان تبیین شود.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگار فارس از ساری، حجت‌الاسلام علی‌اکبر یزدانی بعد از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویان با سه بانوی مسلمان خارجی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اظهار داشت: انسان مظهر صفات جلال و آیینه‌دار صفات جمال خداوند است.

یزدانی به گستردگی جهان آفرینش اشاره کرد و گفت: هر چه در جهان است مخلوق خدا بوده و خداوند همه چیز را زیبا آفریده است.

وی با بیان این‌که انسان اشرف مخلوقات است، تصریح کرد: این انسان، اشرف مخلوقات که به عنوان مخلوق ویژه خداوند است؛ نیازمند مکتب ویژه است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با بیان این‌که عالی‌ترین سخنان، فرمایشات ذات باری تعالی است، افزود: امیدواریم در این همایش جاذبه‌های عملی، فکری و علمی و اخلاقی اسلام برای دانشجویان تبیین شود.

وی اذعان داشت: این خواهران با تحقیق و تفحص و پژوهش و تحصیل علمی به مکتب اهل بیت گرایش پیدا کردند و می‌توانند پاسخگوی دانشجویانی که مستعد گرفتن جواب سئوالات فکری و معنوی هستند؛ باشند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بیان داشت: هر فردی در محیط اجتماعی، شخصی و اقتصادی مسیر را اشتباه رفت؛ باید برگردد و مسیر را اصلاح کند.

 همایش پرسش و پاسخ جاذبه‌های اسلام و بیداری اسلامی با حضور بانوان زینب حریبی از تونس، زینب ترلاک از ترکیه و رینا آمنه از اندونزی در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا