اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21746 مورخ:[1394-08-14 00:09:01]
فاضلی: مجوز فعالیت فست فود آمریکایی صادرنشده است

فاضلی: مجوز فعالیت فست فود آمریکایی صادرنشده است

برخلاف مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اخذ مجوز فعالیت فست فودهای آمریکایی یا خارجی برای فعالیت در کشور، تاکنون مجوزی صادر نشده است.

به گزارش مازند اصناف؛ پیش از این درفضای مجازی و برخی سایت ها، اخباری مبنی بر صدور مجوز برای فعالیت یکی از برندهای فست فود آمریکایی منتشر شده بود. اما هیچ مرجع رسمی از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، ارایه مجوزی در این خصوص را تایید نکرده است.


به گزارش اصناف ایران به نقل از ایرنا «علی فاضلی» افزود: چنانچه فرد یا افرادی بدون مجوز در این زمینه فعالیت کنند، با آنها برخورد قانونی می شود.


وی گفت: این موضوع به همه اصناف سراسر کشور ابلاغ شده است تا به محض مشاهده چنین مواردی، نسبت به برخورد با واحد مربوطه اقدام قانونی صورت گیرد.


به گفته رئیس اتاق اصناف، اکنون یک واحد تولیدی مواد غذایی حلال ایرانی در تهران در محل یک فروشگاه زنجیره ای فعالیت می کند و هیچ نمایندگی در خارج از کشور نداشته و ندارد.


وی اضافه کرد: چنانچه کالایی با نام بعضی از برندهای خارجی در سطح کشور عرضه شود، تخلف روشن محسوب شود و مجریان قانونی به محض مشاهده با آن برخورد خواهند کرد.


فاضلی تصریح کرد: اتاق اصناف تاکنون هیچگونه مجوزی در این ارتباط صادر نکرده و بدیهی است اخذ جواز فعالیت، فرآیند و مراحل ویژه خود را دارد.


این مقام مسئول گفت: چنانچه فرد یا افرادی در این زمینه خواستار فعالیت هستند، طبق قانون باید ابتدا از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز بگیرند و سپس از اتاق اصناف روند رسمی فعالیت را دنبال کنند.


انتهای پیام /*

» برچسب ها : , فاضلی , مجوز , فعالیت , فست فود , آمریکایی , فاضلی , مجوز , فعالیت , فست فود , آمریکاییمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا