اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21742 مورخ:[1394-08-13 11:57:01]
فراخوان اعطای گواهینامه حقوق مصرف کنندگان به واحدهای برتر مازندران+دانلود فرم
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

فراخوان اعطای گواهینامه حقوق مصرف کنندگان به واحدهای برتر مازندران+دانلود فرم

برای چهارمین سال متوالی، به واحدهای برتر استان در بخش های خصوصی، تعاونی و دولتی، گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان اعطا می شود.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ به اطلاع می رساند، سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران با پشتیبانی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان، درنظردارد برای چهارمین سال متوالی به آن دسته از واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی در بخش های خصوصی، تعاونی و دولتی استان که در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان فعالیت مؤثری ارائه کرده اند، بر اساس ضوابط مربوطه و در صورت احراز شرایط، گواهینامه و تندیس استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان اعطاء نماید.

 

گفتنی است در این راستا کلیه فعالان بخش های فوق در صورت تمایل می توانند طی نامه ای درخواست خود را به همراه تکمیل  فرم شماره (1) که در ذیل این خبر آمده است، برای ثبت نام اولیه، حد اکثرتا تاریخ 1394/9/15 به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مربوطه و یا دبیرخانه اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان ( به آدرس ساری میدان امام (ره) سازمان صنعت، معدن و تجارت، ساختمان شهید حیدری طبقه اول اداره نظارت بر کالا و خدمات ) تحویل نمایند و یا به شماره 33379002 دور نگار کنند.

 

 

 

شایان ذکر است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقایان احمدی 09111519918 و مختاری 09112529121 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

 

فرم ثبت اطلاعات

 

انتهای پیام/

 

» برچسب ها : , فراخوان , اعطای , گواهینامه , حقوق , مصرف کنندگان , واحدهای برتر , مازندران , دانلود فرم , فراخوان , اعطای , گواهینامه , حقوق , مصرف کنندگان , واحدهای برتر , مازندران , دانلود فرممطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا