اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21713 مورخ:[1394-08-10 22:20:01]
پیشنهاد بسته 30 میلیارد دلاری برای تهاتر کالا با ترکمنستان
اختصاصی/ رئیس سازمان صنعت مازندران خبر داد:

پیشنهاد بسته 30 میلیارد دلاری برای تهاتر کالا با ترکمنستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از پیشنهاد بسته 30 میلیارد دلاری برای تهاتر کالا با ترکمنستان خبر داد.

محمد محمدپور عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف  با اشاره به توافق انجام شده بین ایران و ترکمنستان در زمینه تهاتر گاز با کالا گفت: پیشنهاد بسته 30 میلیارد دلاری برای تهاتر کالا با ترکمنستان مطرح شده است.


وی تصریح کرد: در پی نشستی که در وزارت نفت با محمد تقی امانپور، مشاور وزیر نفت و نماینده ویژه وزیردر صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی برگزار شد برنامه منظمی از مرداد پارسال آغاز شده تا همه راهکارها و روش‌های موثری که افزایش مبادلات بین دو کشورایران وترکمنستان را امکانپذیر می‌کند شناسایی و عملیاتی شود.ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران
 با اشاره به این‌ که ایران سالانه حجم بسیار زیادی از گاز ترکمنستان را خریداری می نماید، خاطرنشان کرد: قرار شده که ایران در قبال بخشی از پول گاز وارداتی از ترکمنستان به این کشور کالا و همچنین خدمات فنی و مهندسی و یا سرمایه گذاری مشترک انجام دهد . این فرصت بسیار خوبی را به شرکتهای مازندرانی ایجاد می نماید.

ریاست  سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان  با بیان اینکه قرار است بخشی از پول گاز وارداتی ایران از ترکمنستان به صورت کالا به این کشور صادر و پرداخت شود، متذکر شد: در حال حاضر انتظار داریم فعالان و تجار صادر کننده خدمات و محصول به کشور ترکمنستان با دریافت تکمیلی از این سازمان زمینه افزایش صادرات را فراهم آوریم.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , محمدپور.سازمان , صمت , مازندران , پیشنهاد , بسته , 30 میلیارد دلاری , تهاتر کالا , ترکمنستان , محمدپور.سازمان , صمت , مازندران , پیشنهاد , بسته , 30 میلیارد دلاری , تهاتر کالا , ترکمنستانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا