اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21530 مورخ:[1394-08-02 13:04:01]
همکاری بانک سامان با فعالان صنعت

همکاری بانک سامان با فعالان صنعت

خدمات و محصولات ارائه‌شده در غرفه بانک سامان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با استقبال فعالان صنعت و معدن کشور رو به‌ رو شد.

به گزارش مازند اصناف؛ در این نمایشگاه که از بیست‌وپنجم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد، بانک سامان به‌عنوان تنها بانک حاضر، به معرفی خدمات و محصولات خود ازجمله تسهیلات و خدمات ویژه به تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی پرداخت.


براساس این گزارش، مهدی کرباسیان و حسین اسفهبدی معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، داود شاه صبا وزیر صنعت‌و‌معدن افغانستان و اعضای هیات‌رئیسه خانه معدن ایران در بازدید از نمایشگاه، با حضور در غرفه بانک سامان، در جریان فعالیت‌ها و خدمات بانک به فعالان بخش صنعت و معدن کشور قرار گرفتند.


این گزارش می‌افزاید، از نکات جالب این نمایشگاه، همزمانی با چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات بود که سبب حضور فعالان این صنعت به‌ویژه تجار و بازرگانان خارجی در غرفه بانک سامان به‌منظور آشنایی با خدمات ارزی و بین‌المللی بانک شد.


گفتنی است،یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی، با حضور90 واحد تولیدی داخلی و 102 شرکت یا نمایندگی‌خارجی25 تا 28 مهر 1394 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار ‌شد.


منبع: بانکداران ۲۴ (Banker)

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا