اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21501 مورخ:[1394-07-30 02:11:01]
راه‌اندازی نمایندگی اتاق بازرگانی مازندران در آستراخان روسیه
رئیس اتاق بازرگانی مازندران خبر داد

راه‌اندازی نمایندگی اتاق بازرگانی مازندران در آستراخان روسیه

رئیس اتاق بازرگانی مازندران از راه‌اندازی نمایندگی اتاق بازرگانی استان در بندر آستراخان برای تسهیل در امور صادرکنندگان مازندرانی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ عبدالله مهاجر بعد از ظهر امروز در جلسه نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران غرب استان در شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در سالن فرمانداری ویژه تنکابن اظهار کرد: با توجه به بروز مشکلاتی برای صادرکنندگان و تجار استان در کشور روسیه و به‌ویژه در آستراخان به‌زودی دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی مازندران در این بندر افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: اگر صادرات ما موفق نبوده باید بدانیم مسائل و مشکلاتی وجود دارد و دولت باید آن را حل کند زیرا خریداران محصولات صادراتی ما در پی منافع خود هستند.

مهاجر خاطرنشان کرد: در این مقطع از زمان دولت و استانداری با همکاری ادارات کل مرتبط با موضوع فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در پی تحقق اهداف رونق اقتصادی، سرمایه‌گذاری‌ها و صادرات هستند و در این راه حمایت مجلس و همکاری همه‌جانبه‌ای در سایه تعامل دو سویه و اتحاد و همدلی نیاز است مسائل و مشکلات به صورت طبقه‌بندی شده و تفکیک شده در حوزه‌های گوناگون شناسایی شوند تا بتوانیم بهتر پیگیر مطالبات این فعالان باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران تصریح کرد: شاید در سال‌های گذشته نیز جلساتی برگزار شد و نتایجی از آن‌ها حاصل نشد و این بدان معنا نیست که ما دیگر نباید پیگیر مطالبات باشیم اما با توجه به نشستی که امروز برگزار می‌شود و تجربه موفق این نشست در شرق استان این امیدواری وجود دارد تا در سایه تعامل و همدلی به اصل موضوع پرداخته و از حاشیه‌ها برای رسیدن به مطالبات به حق پرهیز کنیم.

مهاجر گفت: در شرایط کنونی کشور برای برون‌رفت از هرگونه رکود سرمایه‌گذاری، تولید و صادرات باید به فکر حل مشکلات و ایجاد رونق اقتصادی و درآمدهای پایدار باشیم و این مسئولیت برعهده‌ همه ماست.

 

منبع:فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا