اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2140 مورخ:[1391-11-28 19:27:01]
فرمایشات امروز رهبر انقلاب،حرف دل همه مردم ایران بود
نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری

فرمایشات امروز رهبر انقلاب،حرف دل همه مردم ایران بود

آیت الله معلمی: آنچه که رهبر معظم انقلاب امروز در سالروز قیام 29 بهمن مردم آذربایجان در جمع پرشور مردم تبریز فرمودند، حرف همه مردم ایران بود .

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ - آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در خبرنگان رهبری در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار بلاغ در تبیین فرمایشات صبح امروز رهبر انقلاب در جمع مردم آذربایجان گفت: بیانات مقام معظم رهبری برای خواص و عامه مردم کاملا روشن بوده و رهنمود های به موقع ایشان فصل الخطاب همگان است.

آیت الله معلمی افزود: آنچه که رهبر معظم انقلاب امروز در سالروز قیام 29 بهمن مردم آذربایجان در جمع پرشور مردم تبریز فرمودند، حرف همه مردم ایران بود .

وی تصریح کرد:  سران قوا امروز درگیر خودپسندی ها و خود محوری ها هستند و با این رفتار آنان روال عادی جامعه دچار رکود و چرخش حرکت جامعه کند می شود لذا رهبر معظم رهبری بنا بر مسئولیتشان که مصالح عامه را در نظر می گیرند فرمودند: فعلا نصیحت میکنم که این فرموده ایشان یعنی اگر خدایی ناکرده بازهم مسئولان به نصایح  گوش ندهند با رجوع به  قانون اساسی و مسائل مندرج در قانون اساسی با آنها رفتار خواهد شد.

عضو خبرنگان رهبری در ادامه اظهار داشت: امیدواریم که خدای متعال به روسای ما هوشیاری بیشتر و عقل و درایت عطا کرده و یاد بگیرند که موقع شناس باشند.

وی در پایان گفت : دراین شرایطی که دشمن ماشه تفنگش را به روی ملتی که همیشه در صحنه بوده و حماسه عظیم 22 بهمن که نشان دهنده استقامت و ایستادگی مردم است را کشیده است، به جای اینکه مسئولان سر تعظیم برای این ملت فرو بیاورند دعواهای بچه گانه راه می اندازند و دشمنان را خوشحال میکنند، امیدوارم مسئولین بر سر عقل بیایند.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا