اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2139 مورخ:[1391-11-28 19:23:01]
سران قوا با دامن زدن به اختلافات در حق مردم اجحاف نکنند
معاون استاندار مازندران درغرب مازندران

سران قوا با دامن زدن به اختلافات در حق مردم اجحاف نکنند

سید ابراهیم هاشمی گفت:اگر در داخل کشور سران قوه به اختلافات دامن بزنند، نه تنها باعث خوشحالی دشمنان می شود بلکه همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باعث اجحاف در حق مردم می شود.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ- فرماندار ویژه تنکابن و معاون استاندار مازندران درغرب مازندران در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در جمع پرشور مردم تبریز گفت: رهبر معظم انقلاب تدوین و تبیین  کننده مصالح عالیه نظام است و بعنوان هوشیارترین مسئول ، مصالح کشور را رصد می کنند.

دکتر سید ابراهیم هاشمی گفت: مقام معظم  رهبری مهم ترین مقام تصمیم گیرنده و همچنین دلسوز ترین مسئول در کشور هستند و فرمایشات ایشان فصل الخطاب برای همه مردم و مسئولین است.

وی ادامه داد: اگر در چنین شرایطی ایشان نصیحت کردن را تشخیص داده اند قطعا مطلوب ترین تصمیم است.

هاشمی افزود: در شرایطی که کشور ایران در تقابلی است که دشمنان علیه انقلاب اسلامی اتخاذ کردند اگر در داخل کشور نیز سران قوه  به اختلافات دامن بزنند، نه تنها باعث خوشحالی دشمنان می شود بلکه همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باعث  اجحاف در حق مردم می شود.

فرماندار تنکابن اظهار داشت : مسئولین همگام با مردم باشند و در شرایطی که مردم تحریم ها را تحمل می کنند و غرب نتوانسته با تحریم ها تاثیری در عمران و آبادی و اراده مردم بگذارد مسئولین نیز کمک کنند تا این بحران را با موفقیت پشت سر گذاشته و الگوی خوبی برای کشورهایی که بیداری اسلامی را از انقلاب اسلامی ما الهام گرفته اند، باشیم.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا