اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21251 مورخ:[1394-07-18 20:10:01]
 بهره‌برداری از واحد تولیدی سهند در بابل
با حضور وزیر صنعت صورت می‌گیرد

بهره‌برداری از واحد تولیدی سهند در بابل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از افتتاح واحد تولیـدی سهند در ناحیـه صنعتی لاله‌آباد بابل با حضور وزیر صنعت خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: همزمان با بیست و سومین سفر هیئت دولت به مازندران، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، واحد تولیدی سهند در ناحیه صنعتی لاله‌آباد بابل افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه این واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری 490 هزار میلیون ریال و با ظرفیت اشتغال 192 نفر به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: واحد تولیدی سهند در زمینی به مساحت 23 هزار و 500 متر مربع ایجاد شده که در زمینه تولید پلی استایرن ضد آتش فعالیت می‌کند.

وی از افتتاح و بهره‌برداری فاز دو واحد تولیدی پلی‌رود در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد با حضور وزیر دادگستری خبر داد و گفت: شهرک صنعتی شهدای محمودآباد از شهرک‌های صنعتی فعال و پویای استان بوده که دارای ظرفیت مناسب سرمایه‌گذاری است.

موسوی افزود: واحد تولیدی پلی رود در سال 1388 با تولید اتصالات آبرسانی، آبیاری و فاضلابی، با اشتغال 50 نفر شروع به کار کرده که در حال حاضر 145 نفر در این واحد تولیدی مشغول به‌کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: میزان سرمایه‌گذاری در فاز توسعه این واحد تولیدی 105 میلیارد ریال بوده که در این فاز برای 45 نفر به‌صورت مستقیم و 120 نفر به‌صورت غیرمستقیم، اشتغال ایجاد می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: فاز دو واحد تولیدی پلی‌رود در زمینه اتصالات گازرسانی به‌صورت الکتروفیوژن و لوله‌های سه لایه بدون فلز با تکنولوژی روز است که با بهره‌برداری این خط تولید، سالانه 300 میلیون دلار صادرات به کشورهای ترکمنستان، گرجستان، افغانستان، عراق، سوریه، آذربایجان، ارمنستان و آفریقای جنوبی دارد.

وی در پایان گفت: در فاز اول نیز در زمینه اتصالات آبرسانی، آبیاری و فاضلابی، سالانه 50 میلیون دلار صادرات انجام می‌شود.

» برچسب ها : , بهره‌برداری , واحد , تولیدی , سهند , بابل , بهره‌برداری , واحد , تولیدی , سهند , بابلمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا