اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21210 مورخ:[1394-07-16 02:36:01]
راه تحقق اقتصاد مقاومتی، واگذاری اقتصاد دولتی به مردم است
اختصاصی/ فرمانده انتظامی مازندران:

راه تحقق اقتصاد مقاومتی، واگذاری اقتصاد دولتی به مردم است

ما به شرطی می توانیم از مشکلات اقتصاد مقاومتی رها شویم که از اقتصاد دولتی رها شویم و سهم 60 درصدی دولت را از آن ها بگیریم و به مردم واگذار کنیم.

 


 

 

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛عصر امروز همایش پلیس امنیت و اصناف در باشگاه برق ساری برگزار شد.


گفتنی است این همایش که بمنظور تجلیل از خانواده اصناف و نیروی انتظامی و همچنین گرامیداشت روز پلیس، امنیت و اصناف برگزار شد با حضور سردار جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران، جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، هیات مدیره اتاق اصناف، هیات مدیره اتحادیه های صنفی، کسبه و بازاریان و جمعی از مسئولان شهری همراه بود.


مسعود جعفری نسب در این همایش ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت جمعی از هموطنان عزیرمان در فاجعه منا گفت: درگذشت جانباختگان فاجعه منا محصول عدم شایستگی و بی تدبیری دولت آل سعود بود.


وی با بیان اینکه حیوانات هم در حفظ جان انسان و حیوانات، حتی جان خود را به خطر می اندازند، افزود: اما رژیم سفاک آل سعود در کشورهای یمن، عراق و افغانستان روزانه جان ده ها و صدها انسان را می گیرند و چه بلاهایی که بر سر دین اسلام و مسلمانان نمی آورند.


فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه مردمان ما بهترین مردمان زمانه اند، اظهار کرد: همین مردم شاه را بیرون کردند، در سال 57 تا 59 با معاندین برخورد کردند، در دوران دفاع مقدس هم در برابر تمام دنیا ایستادگی کردند.


جعفری نسب با بیان اینکه همین مردم خوب امام داری کردند و امام هم خوب رهبری کرد تا انقلاب به ثمر نشست، تصریح کرد: نتیجه صحبت اینکه، این مردم با این ظرفیت بسیار بزرگ در برابر تمام دنیا ایستادند و ما امروز یکی از قدرتهای دفاعی دنیا هستیم که موجب شده تا رژیم های قدرتمند دنیا در برابر ما ذلیل شده اند.


وی با بیان اینکه مگر می شود که ملتی که چنین حماسه عظیمی را خلق کرده اند نتوانند مشکلات اقتصاد مقاومتی را حل کنند، یادآور شد: ما به شرطی می توانیم از مشکلات اقتصاد مقاومتی رها شویم که از اقتصاد دولتی رها شویم و سهم 60 درصدی دولت را از آن ها بگیریم و به مردم واگذار کنیم.


فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی سیاستی مورد توجه و تاکید رهبری است، متذکر شد: باید به این مردم اعتماد کنیم، این مردم به راحتی می توانند اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند.


جعفری نسب با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اشتغال هم ایجاد می کند، افزود: اگر اقتصادمان مال خودمان باشد، صنعت خوبی داشته باشیم و زیر ساخت های محکمی را داشته باشیم، کسی در دنیا حریف ما نمی شود و حلقه مفقوده تحقق این درخواست تنها خود مردم هستند.


وی با بیان اینکه باید در بازار جبهه باز کنیم، عنوان کرد: هر کاسب و عضوی از جامعه اصناف باید صحبتش تحقق اقتصاد مقاومتی عملی باشد و با تلاش برای خودکفایی و حذف اقلام وارداتی، دل رهبرمان را شاد کنیم.


فرمانده انتظامی مازندران در پایان با بیان اینکه باید از  تمام ظرفیت های استانی جهت پیشرفت استان بهره ببریم؛ گفت: ما باید تلاش کنیم تا کشورمان از این وضعیت خارج شود.

 

 

 


عباس رمدانی نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت به مناسبت جانباختگان حادثه منا، گفت: اصناف و بازاریان و همچنین مجموعه نیروی انتظامی دو بال یک پرنده اند.

وی با بیان اینکه امنیت کسب و کار موضوع بسیار مهمی است که در کشورمان فراهم است، تصریح کرد: ما اینجا جمع شده ایم تا نشان دهیم قدردان زحمات نیروی انتظامی هستیم.


رئیس اتاق اصناف ساری اظهار کرد: معمولا اتاق های اصناف اعضای فاقد پروانه کسب را شناسایی کرده و جهت پلمپ واحدهای صنفی شان به ابتدای صبح انتقال می باید.


رمدانی در پایان با بیان اینکه مجتبی کواکبیان عضو اتاق اصناف ساری بعنوان رئیس کمیسیون پزشکی نیز انتخاب گردید، متذکر شد: امیدو.اریم شاهد تعامل بیشتر و مناسب تر اتاق اصناف های استان با نیروهای انتظامی مازندران باشیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا