اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2121 مورخ:[1391-11-27 16:30:01]
 شناسایی 1037 واحد متخلف نانوایی در مازندران
رئیس سازمان صنعت و تجارت مازندران خبر داد

شناسایی 1037 واحد متخلف نانوایی در مازندران


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: یک‌هزار و 37 واحد متخلف توزیع آرد و واحد خبازی سال‌جاری در مازندران شناسایی شدند.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط‌ عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، مرتضی هاشم‌پور افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران جهت نظارت و توزیع آرد و نان در چارچوب طرح نظارتی با اجرای گشت‌های مشترک بازرسی و بازرسی‌های نوبه‌ای در سطح استان از واحدهای تولیدی آرد و همچنین واحدهای عمده توزیع آرد و واحدهای خبازی بازرسی به عمل آورده است.

این مسئول افزود: در سال‌جاری 100 تیم بازرسی از تمامی واحدهای تولیدی آرد، واحدهای فروش آرد و خبازهای در سطح استان بازرسی به عمل آوردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده دو واحد تولیدی آرد متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران افزود: برای متخلفان مذکور پرونده‌ای به ارزش یک میلیارد و 276 میلیون ریال تشکیل شده است.

هاشم‌پور با اشاره به اینکه یک‌هزار و37 واحد متخلف توزیع آرد و واحد خبازی شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده شد، اظهار داشت: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده نیز یک میلیارد و  493 میلیون ریال بوده است.

هاشم‌پور با تاکید بر نظارت مستمر بر بازار، بر مشارکت شهروندان را مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف و سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو می‌توانند مراتب را به سامانه ارتباطی 124  اعلام کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا