اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21182 مورخ:[1394-07-15 01:48:01]
 وزیر دادگستری ۳ پروژه صنعتی را در محمودآباد افتتاح می کند
فرماندار محمودآباد:

وزیر دادگستری ۳ پروژه صنعتی را در محمودآباد افتتاح می کند

فرماندار محمودآباد گفت: سه پروژه صنعتی در شهرستان با حضور وزیر دادگستری افتتاح می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ یحیی یوسف پور شامگاه سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران، از حضور وزیر دادگستری پیش از سفر ریاست جمهوری و اعضای هیات دولت به مازندران در محمودآباد خبر داد و گفت: حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری و نماینده تام‌الاختیار رئیس‌جمهور در سفر استانی روز پنج‌شنبه در شهرستان محمودآباد حضور خواهند یافت.

فرماندار محمودآباد افتتاح و بازدید سه پروژه در حوزه صنعت ازجمله افتتاح شرکت تولیدی پلی رود اتصال و بهره‌برداری از شرکت تعاونی تولید سرما و بازدید از کارخانه نان صنعتی غیار و همچنین حضور در گلزار شهدای آهو محله و غبارروبی مزار مطهر شهدا ازجمله دیدارهای و برنامه‌های وزیر دادگستری در محمودآباد است.

وی گفت: بازدید از ساختمان و دیدار با کارکنان دادگستری محمودآباد و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد به‌اتفاق استاندار مازندران و معاونین ایشان و تشریح مطالبات مردم شهرستان محمودآباد از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر دادگستری در محمودآباد است.

یوسف پور عنوان کرد: حجت‌الاسلام پورمحمدی در پایان جلسه شورای اداری به مصلا موقت شهرستان محمودآباد رفته و سخنران یادواره سرداران سه شهید محمد زاده است.

مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا