اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21180 مورخ:[1394-07-15 01:34:01]
 آتش‌سوزی در شهرک صنعتی منصورکنده بابل
سرپرست سازمان آتش‌نشانی بابل خبر داد

آتش‌سوزی در شهرک صنعتی منصورکنده بابل

سرپرست سازمان آتش‌نشانی بابل گفت: یک کارگاه 750 متری مبل‌سازی در شهرک صنعتی منصورکنده بابل طعمه حریق شد.

به گزارش مازند اصنافقاسم دابوییان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: عصر امروز، پیرو اطلاع‌رسانی شهروندان به سامانه 125 مبنی بر وقوع حریق سنگین و انفجار در کارگاه مبل‌سازی واقع در شهرک صنعتی منصورکنده بلافاصله هشت اکیپ عملیاتی از ایستگاه‌های یک، دو و سه این سازمان به محل حادثه اعزام شده و پس از حدود دو و نیم ساعت تلاش موفق به مهار کامل شعله‌های سهمگین آتش و ایمن‌سازی محیط شدند.

وی افزود: ماموران آتش‎نشانی به محض رسیدن به محل حادثه و پس از ارزیابی دقیق موقعیت، مشاهده کردند که حریق در طبقه فوقانی کارگاه در سالنی به مساحت تقریبی 750 متر رخ داده و با توجه به وجود مقدار زیادی بنزین، تینر و چسب رزین در سالن، انفجارهای پیاپی در حال وقوع بوده و شعله‌های سهمگین آتش در حال سرایت به طبقه پایینی کارگاه بوده و دود بسیار غلیظی از محل حریق متصاعد شده که از چند کیلومتری محل حادثه قابل رویت بود.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی بابل تصریح کرد: با توجه به وسعت حریق، حدود 30 نفر از آتش‌نشانان در قالب هشت اکیپ عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند و توانستند پس از حدود دو و نیم ساعت عملیات سنگین، شعله‌های آتش را به طور کامل مهار و اقدام به ایمن‌سازی محیط کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: به علت شدت حریق، چهار اکیپ عملیاتی کمکی از شهرهای قائم‌شهر، آمل، بابلسر و امیرکلا به یاری آتش‌نشانان شتافتند.

دابوییان در پایان با اشاره به اینکه در این حادثه، سه تن از آتش‌نشانان بابل دچار سوختگی سطحی شدند، گفت: علت وقوع حادثه توسط تیم علت‌یابی حریق در دست بررسی است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا