اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2118 مورخ:[1391-11-27 16:23:01]
 فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی مازندران منتشر شد
به 3 زبان فارسی، اتگلیسی و روسی

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی مازندران منتشر شد


شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران فرصت‌های و قابلیت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران را در قالب مجله‌ای به زبان‌های انگلیسی، روسی و فارسی منتشر کرد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، یک نسخه از ویژه‌نامه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی مازندران در اختیار دفتر خبرگزاری فارس در مازندران قرار داده شد.

در صفحات ابتدایی این مجله به معرفی اجمالی از مازندران و قابلیت‌های خدادادی آن اشاره شد و به همجواری این استان با شش استان کشور اشاره شد.

در ادامه معرفی اجمالی مازندران در وِیژه نامه معرفی قابلیت‌های مازندران به فرصت‌های مناسب دریای خزر اشاره شد.

در این مجله به میزان بارش سالانه مازندران و قابلیت‌های استان مازندران در بخش صنعت و معدن اشاره شد. مازندران به لحاظ دارا بودن تنوع مواد معدنی و ظرفیت بالا در زمینه‌های صنعت و معدن ظرفیت مناسبی برای توسعه سرمایه‌گذاری دارد.

در ادامه بخش صنعت و معدن این مجله به وجود معادن باریت، سرب و سیلیس، پوکه معدنی، زغال سنگ، واریزه کوهی، سنگ آهک و لاشه، فلوین و گچ اشاره شد.

گفتنی است دفتر خبرگزای فارس در مازندران درصدد است در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی در مازندران نسبت به انتشار و معرفی شهرک‌های صنعتی مازندران در بسته خبری به صورت هر روز یک شهرک صنعتی اقدام کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا