اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21133 مورخ:[1394-07-13 10:14:01]
بیانیه اتاق اصناف ایران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

بیانیه اتاق اصناف ایران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا جامعه اصناف کشور قدردانی و سپاس خود را به خاطر مجاهدتها و تلاشهای ارزشمند برادران و خواهران پلیس در ایجاد امنیت و نظم عمومی و همچنین برپایی نظام عادلانه¬ی انتظامی اعلام نماید.

به گزارش مازند اصناف؛ هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا جامعه اصناف کشور قدردانی و سپاس خود را به خاطر مجاهدت¬ها و تلاش¬های ارزشمند برادران و خواهران پلیس در ایجاد امنیت و نظم عمومی و همچنین برپایی نظام عادلانه¬ی انتظامی اعلام نماید.


ایجاد نظم به معنای وسیع کلمه در جامعه دارای ابعاد متنوع و متعددی بوده و از لایه¬ها و درجات مختلفی برخوردار است. یکی از این ابعاد ایجاد امنیت است که بحمدالله دلاورمردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تلاش فراوانی را برای برقراری و تثبیت آن به طور شبانه روزی بکار می گیرند.


ایجاد امنیت جانی و مالی و رفع تهدیداتی که متوجه امور فردی و اجتماعی مردم می¬شود، در کنار ایجاد امنیت شغلی، امنیت قضایی و امنیت فرهنگی، از مهمترین تقاضاها و خواست-های مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است که نیروی انتظامی به عنوان متولی امنیت داخلی، نقش خود را مطابق خواست مردم و حاکمیت ایفا کرده است.


جامعه اصناف کشور با دارا بودن بیش از سه میلیون واحد صنفی و حضور مستمر در سطح جامعه بعنوان خادمان مردم در سراسر کشور به عنوان یکی از ارکان مهم تأمین امنیت و آرامش روانی در جامعه در کنار جان برکفان نیروی انتظامی فعالیت میکنند و وظیفه خود میداند تا در سال مزین به “همدلی و همزبانی دولت و ملت”، و با توجه به شرایط و مقتضیات پیش رو در دوران پساتحریم، بر تعامل و همکاری کامل با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرده و امیدوار است از رهگذر این تعامل و همکاری، برای هموطنان عزیز ایران اسلامی، مقام معظم رهبری، دولت و دیگر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رضایتمندی کامل حاصل شود.


جامعه اصناف کشور ضمن قدردانی از تلاشهای ارزنده نیروی انتظامی، انتظار دارد این نیروی خدوم و مؤثر در ایجاد جو آرامش روانی و اجتماعی، تلاشهای خود را بر اصول و مبانی دینی، قانونی و مصلحت اجتماعی شهروندان استوار گرداند تا ترویج و تعمیم فرهنگ احترام متقابل و انصاف اجتماعی در عرصه روابط اجتماعی و اقتصادی در جامعه نهادینه¬تر شود.

 

منبع: اصناف ایران

» برچسب ها : , بیانیه , اصناف , ایران , هفته , نیروی انتظامی , بیانیه , اصناف , ایران , هفته , نیروی انتظامیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا