اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21120 مورخ:[1394-07-12 19:57:01]
ربیعی:۸۰ درصد حذف‌شدگان یارانه اعتراض نکردند

ربیعی:۸۰ درصد حذف‌شدگان یارانه اعتراض نکردند

وزیر کار با اعلام اینکه این ماه هم یارانه تعدادی از دریافت کنندگان یارانه نقدی قطع می‌شود، گفت: ۸۰ درصد حذف شدگان نسبت به قطع یارانه خود اعتراض نکردند.

به گزارش مازند اصناف؛  علی ربیعی در جمع خبرنگاران گفت: ۲۰ درصد کسانی که یارانه آنها حذف شده به موضوع حذف اعتراض داشتند اما ۸۰ درصد با اطلاعاتی که در سامانه وجود داشت، اعتراضی به حذف از لیست دریافت کنندگان یارانه نداشتند.

وزیر کار اظهار داشت: این ماه هم تعدادی از دریافت کنندگان یارانه حذف می شوند و علت کُندی این حرکت به دلیل دقت بالایی است که در حذف اسامی به کار برده می شود. تعدادی از حذف شدگان ایرانی های ساکن خارج از کشور بودند و برخی دیگر از آنها کارگرانی بودند که در دیگر کشورها کار می کردند که پس از اعتراض، اسامی آنها دوباره به دریافت کنندگان یارانه بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه علت دیگر کُندی حذف افراد به دلیل نبود پایگاه اطلاعاتی بود که هم اکنون این اطلاعات به سامان شده است، ادامه داد: به سامان کردن اطلاعات بدون هزینه بوده، زیرا از منابع اطلاعاتی ۳۰ پایگاه برای انجام این کار بهره گیری شده است.

ربیعی با اشاره به اینکه خطای نوع دوم در خصوص حذف افراد در حال کاهش است، ابراز امیدواری کرد بتوان با حمایت مجلس به سقف قانونی در خصوص حذف شدگان از یارانه رسید. حرکت حذف، حساب شده است تا خدای ناکرده حق کسی ضایع نشود اما اگر کُندی مشاهده می شود؛ به این دلیل بوده که زیرساخت‌ها آماده نبوده است.

 

 

 


منبع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا