اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 21062 مورخ:[1394-07-09 09:00:01]
پشت پرده تخریب میدان ماهی فریدونکنار چیست؟!
حربه انتخاباتی یا بی‌توجهی مسئولان به نماد فریدونکنار

پشت پرده تخریب میدان ماهی فریدونکنار چیست؟!

 

برخی از مردم نیز عدم تدبیر این دوره از شورا برای مدیریت بر نمادهای شهری را عامل اصلی آن می‌دانند و معتقدند که نگاه یک سویه به برخی جوانب و موضوعات از سوی مسئولان امر که برخی منافع را به دنبال دارد موجب عدم توسعه و آبادانی این شهر شده است.

 

به گزارش مازند اصناف؛ در حالیکه سیزدهم اردیبهشت ماه سال 1392 با حضور مسئولان فریدونکنار میدان ماهی این شهرستان با المان جدید احداث و افتتاح شد امروز چیزی جز خرابی از آن به یادگار نمانده است.

این میدان ماهی جدیدالاحداث که در سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و هم‌زمان با روز جهانی کارگر در فریدونکنار با عنوان نماد «از خاک تا افلاک» افتتاح شد، هزینه بسیار بالای میلیونی به همراه داشت که تعابیر زیبایی از آن برداشت می‌شد.

بر اساس این گزارش هرچند در زمان افتتاح این پروژه نیز انتقادهای منصفانه‌ای از حذف نماد معماری این شهرستان به‌عمل آمد اما در هر صورت با این هزینه گزاف به بهره‌برداری رسید و متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که اثرات تخریب آن هر روز بیش از پیش بر ذوق می‌زند.

بسیاری از مردم فریدونکنار نیز نسبت به سهل‌انگاری شورای شهر و شهرداری به این پروژه متعجب هستند، پروژه‌ای میلیونی در حال تخریب است و دستگاه خدمت‌رسان شهرداری در حال آسفالت کوچه قبرستان‌های شهر هستند.

هرچند که کارهای عمرانی در این دوره از شورا افزایش پیدا کرده است و نباید از خدمات خوب عمرانی این دوره گذشت اما جای تعجب نیست، چرا که درآمد شهرداری به گفته رئیس شورا از 6 میلیارد در سال‌های گذشته به بیش از 11 میلیارد تومان رسیده و اگر این‌طور به وظیفه خود عمل نکنند باید تعجب کرد.

برخی از کارشناسان امور شهری عدم توجه شهرداری و شورای شهر به نماد اصلی معماری فریدونکنار را حربه انتخاباتی می‌دانند و معتقدند که در سال پایانی عمر خدمت‌رسانی این شورا به مردم فهیم فریدونکنار به منظور جمع‌آوری آرای خاکستری اقدام به تغییر و تحول آن می‌کنند.

نکته جالب‌تر آنکه بسیاری از کاندیداهای شورای شهر نیز در دوره گذشته به این امر تاکید می‌کردند و تغییرات به وجود آمده را حربه انتخاباتی می‌دانستند اما حال چه شده است که با وجود بیش از 14 طرحی که حتی از سه نفر آنها در شورا تجلیل به عمل آمد هیچگونه رسیدگی به میدان ماهی نمی‌شود، شاید هم می‌خواهند کارشان دیده شود و در احداث میدان جدید تعلل می‌کنند.


برخی از مردم نیز عدم تدبیر این دوره از شورا برای مدیریت بر نمادهای شهری را عامل اصلی آن می‌دانند و معتقدند که نگاه یک سویه به برخی جوانب و موضوعات از سوی مسئولان امر که برخی منافع را به دنبال دارد موجب عدم توسعه و آبادانی این شهر شده است.

بر اساس این گزارش آنچه به نظر می‌رسد این است که مردم این شهرستان بسیار شریف و فهیم هستند و با انتخاب خود در دپارتمان کوچک شهری به دنبال توسعه و آبادانی فریدونکنار بودند و مسئولان منتخب باید این نکته را سرلوحه کار خود قرار دهند و به دور از هرگونه نفع‌گرایی، آبادانی و توسعه این شهرستان را رقم بزنند.

 

منبع:بصیرنیوز

» برچسب ها : , پشت , پرده تخریب , میدان ماهی , فریدونکنار , پشت , پرده تخریب , میدان ماهی , فریدونکنارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا