اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2071 مورخ:[1391-11-23 06:02:01]
خلعتبری: تفاوت کرانچار با دیگران‌ تمرینات پرفشار است/ نویدکیا ملی‌پوش بود وزنه محسوب می‌شد
فوتبالم را به دایی مدیون هستم/ به بازی با استقلال فکر نمی‌کنیم

خلعتبری: تفاوت کرانچار با دیگران‌ تمرینات پرفشار است/ نویدکیا ملی‌پوش بود وزنه محسوب می‌شد

مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: تمرینات کرانچار فوق‌العاده پرفشار است و طوری برنامه‌ریزی می‌کند که سپاهان برای هر سه جام تقسیم‌بندی قوای جسمانی داشته باشد.

به گزارش نجبا / محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم سپاهان، دیدار فردای تیمش مقابل راه‌آهن و شانس قهرمانی زرد‌پوشان صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید.


 بعد از یک پیروزی دیگر شرایطتان چطور است؟

خوشبختانه از وضعیت خوبی برخوردار هستیم و با همت بازیکنان برای قهرمانی بازی می‌کنیم، انصافاً بازیکنان تیم ما زحمت می‌کشند و در یکی دو بازی حقمان باخت نبود و فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم را خوب شروع نکردیم اما مطمئن هستم می‌توانیم جایگاهمان را پس بگیریم. البته می‌دانیم که بازی‌های آینده بسیار سخت است ولی چاره‌ای جز پیروزی نداریم.

سپاهان همیشه در طول فصل نوسان دارد اما در اواخر لیگ اوج می‌گیرد دلیل این موضوع چیست؟

من در خصوص امسال صحبت می‌کنم، تغییر و تحولات زیادی در تیم صورت گرفت و سه چهار بازیکن از ذوب‌آهن به تیم ما اضافه شدند. محسن ایران‌نژاد نیز به همراه خودم دیگر بازیکنان دیگر سپاهان بودیم و زمان می‌برد که هماهنگ شویم البته حق اشتباه نداریم و همین فردا باید به مصاف راه‌آهنی برویم که فوتبال خوبی بازی می‌کند ولی تصور می‌کنم اگر این بازی عقب‌افتاده را ببریم به جایگاه خوبی برسیم.

 سپاهان می‌تواند باز هم قهرمان شود؟

ما با استقلال بازی رو در رو داریم و آنها هم با تراکتورسازی بازی دارند و مطمئن هستم همه تیم‌های بالا نشین برای قهرمانی می‌آیند. امیدوارم آن چیزی که استحقاق سپاهان است نصیب ما شود.

 کار کردن با کرانچار چطور است؟

او مربی بزرگی است که در تیم‌های خوبی کار کرده و سال گذشته توانست سپاهان را قهرمان لیگ برتر کند امیدوارم برای سال دوم با او بتوانیم جشن قهرمانی بگیریم.

 خصوصیت ویژه کرانچار که در مربیان دیگر ندیدی چیست؟

من با مربیان زیادی کار کرده‌ام اما تمرینات کرانچار فوق‌العاده پرفشار است او طوری برنامه‌ریزی می‌کند که سپاهان برای هر سه جام تقسیم‌بندی قوای جسمانی داشته باشد. بعضی مواقع فکر می‌کنیم با توجه به تمرینات در طول هفته در زمین نتوانیم از لحاظ بدنی خوب باشیم اما وقتی به زمین می‌رویم می‌بینیم که بدنمان بسیار آماده است و این یکی از خصوصیات شاخص کرانچار است که با مربیان دیگر ما متمایز است.

 

شما با استقلال در نیمه‌نهایی جام حذفی بازی دارید آن مسابقه را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

فعلاً به آن مسابقه فکر نمی‌کنیم و تمام تمرکزمان روی لیگ است. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و در آن مسابقه هم هر تیمی شایستگی داشته باشد به فینال می‌رسد.

 این روزها محرم نویدکیا باز هم خوب کار می‌کند و در بازی گذشته هم دو گل به ثمر رساند. نظر تو چیست؟

به نظرم نویدکیا شرایط خوبی دارد و بیشتر از همه ما بازیکنان راضی هستیم که او اینگونه کار می‌کند. او بازیکن بزرگی است و امیدوارم تا آخر فصل به همین شکل بازی کند. نویدکیا یک فوتبالیست حرفه‌ای است که در کار هجومی خیلی به تیم کمک می‌کند و ما مهاجمان را خوب می‌شناسد.

 جای او در تیم ملی خالی نیست؟

من شنیدم که محرم به خاطر مشکلات شخصی و قوای جسمانی از تیم ملی عذرخواهی کرده حتی چند وقت پیش با نکونام در این زمینه صحبت می‌کردم و او از من می‌خواست که با محرم حرف بزنیم تا در صورتیکه می‌تواند به تیم ملی کمک کند اما شاید نویدکیا نمی‌تواند زیاد به پایش فشار بیاورد. اگر او به تیم ملی برگردد شک نکنید که یک وزنه مؤثر به حساب می‌آید.

فردا مقابل تیم علی دایی بازی دارید که قبلاً سرمربی تو در تیم‌ملی بوده آن بازی را چطور می‌بینی؟


علی دایی یکی از بزرگان فوتبال این مملکت است که به او خیلی مدیون هستم. او در بازی‌های مقدماتی جام جهانی و در آن مسابقه سخت مقابل کره جنوبی به من بازی داد و سابقه دو بار قهرمانی با پرسپولیس را دارد،‌ می‌دانم که دایی کارش را خیلی بلد است ولی ما برای قهرمانی باید از تمام بازی‌ها سه امتیاز را بگیریم و فردا نیز برای همین هدف وارد زمین خواهیم شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا