اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2054 مورخ:[1391-11-17 20:20:01]
تجدید پیمان بازاریان مرکز استان با آرمان های انقلاب

تجدید پیمان بازاریان مرکز استان با آرمان های انقلاب

به گزارش نجبا: بازاریان مرکز استان با حضور در خانه ی اصناف بار دیگر با آرمان ها و ارزش های انقلاب و در راس آن مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

اختصاصی نجبا / حسن قربانزاده- ظهر امروز بازاریان مرکز استان با حضور گسترده و پرشور خود در خانه ی اصناف ، بار دیگر بیعت نا گسستنی خود را با آرمان های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری مدظله عالی اعلام نمودند.

گفتنی است این جلسه که با حضور فرماندار، امام جمعه موقت مرکز استان، رییس اداره صنعت،معدن تجارت ساری، رییس مجمع امور صنفی، روسای اتحادیه ها، فرمانده کانون بسیج اصناف ، فرماندهان پایگاه ها و جمعی از پیشکسوتان بازاری همراه بود ، بمنظور پاسداشت از شهدای انقلاب اسلامی شهرستان، تجدید بیعت با امام راحل ،گرامیداشت دهه ی مبارکه ی  فجر و اعلام همبستگی و حمایت از منویات مقام معظم رهبری تشکیل شد.

در ادامه ی این جلسه هادی نژاد رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت مرکز استان و حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت مرکز استان به ایراد سخنرانی با محوریت گرامیداشت دهی مبارک فجر، دستاورد های انقلاب و محکوم نمودن دشمنان و کوردلان داخلی و خارجی پرداختند.

در خاتمه این همایش ، با اهدای لوح تقدیر و هدیه به خانواده های برخی از شهدای انقلاب اسلامی مرکز استان، یاد و نام شهدای انقلاب گرامی داشته شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا