اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 20529 مورخ:[1394-06-08 11:33:01]
برخورد قاطع تعزیرات حکومتی با عاملین تخلیط برنج در مازندران
اختصاصی/هشدار تعزیرات حکوکتی مازندران به شالیکوبی داران

برخورد قاطع تعزیرات حکومتی با عاملین تخلیط برنج در مازندران

با توجه به فصل برداشت شالی در مازندران، طرح برخورد با تخلیط برنج داخلی و خارجی توسط دلالان و واسطه ها، در سطح استان اجرا خواهد شد.

 


 

 

تقی طهماسبی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به فصل برداشت شالی در مازندران، طرح برخورد با تخلیط برنج داخلی و خارجی توسط دلالان و واسطه ها، در سطح استان اجرا خواهد شد.


وی در تصریح کرد: در صورت وصول گزارش یا شکایت مردمی مبنی بر مخلوط کردن برنج داخلی و خارجی و یا برنج مرغوب و نامرغوب با یکدیگر، کلیه شعب تعزیرات حکومتی در مازندران با قاطعیت و جدیت تمام، برابر قانون با متخلفین برخورد خواهند کرد.


معاونت اجرایی امور شعب تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: برای حصول اطمینان مصرف کنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی با دستگاه های نظارتی، گشت های بازرسی مشترک و بازدید میدانی از شالیکوبی داران انجام خواهد داد.
طهماسبی در ادامه با بیان اینکه در بخش کالا و خدمات، علاوه بر بازرسان اتاق اصناف و ادارات صنعت، معدن و تجارت در استان، از بازرسان افتخاری نیز بهره می بریم؛ خاطر نشان کرد: از مردم گرانقدر مازندران انتظار داریم در صورت مشاهده تخلف، از طریق سامانه 124 و یا ارائه شکایت مکتوب به ادارات تعزیرات حکومتی اعلام کنند.


معاونت اجرایی تعزیرات مازندران در پایان با تاکید بر این نکته که گزارشات و شکایات مردمی بدون هیچ گونه تشریفاتی بررسی و با قاطعیت رسیدگی خواهد شد؛ اذعان کرد: متخلفین علاوه بر جلب رضایت متشاکیان و پرداخت مبلغ اضافی، به پرداخت جزای حکومتی در حق دولت نیز موظف خواهند شد.

 

انتهای پیام/

حسن قربان زاده


» برچسب ها : , تقی طهماسبی , معاونت , اجرایی , تعزیرات , مازندران , تخلیط , برنج , داخلی , خارجی , جرایم , تقی طهماسبی , معاونت , اجرایی , تعزیرات , مازندران , تخلیط , برنج , داخلی , خارجی , جرایممطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا