اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2038 مورخ:[1391-11-15 20:13:01]
 5000 بسیجی ساروی به راهیان نور اعزام می‌شوند
فرمانده سپاه ساری:

5000 بسیجی ساروی به راهیان نور اعزام می‌شوند

فرمانده سپاه ساری از اعزام 5 هزار بسیجی به راهیان نور در سال‌جاری خبر داد.

به گزارش نجبا / غلامرضا شریعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به این‌که بسیج امروز پرورش یافته همان بسیج دوران جنگ است، گفت: بسیج امروز دارای 30 سال تجربه است.

فرمانده سپاه ساری با اشاره به مقاطع مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه هشت سال دفاع مقدس عرصه سازندگی، جبهه فرهنگی و جنگ نرم عنوان کرد: میدان‌دار همه جبهه‌ها بسیج بوده است.

وی با اشاره به این‌که 50 درصد از اعتبارات کل پایگاه باید به حلقه‌های صالحین اختصاص داده شود، گفت: فرماندهان پایگاه باید به درخواست مربیان حلقه‌های صالحین بودجه مورد نظر را در اختیار آنان قرار دهند.

فرمانده سپاه ساری بر لزوم توجه بیشتر به برگزاری حلقه‌های صالحین تأکید کرد و از فرماندهان پایگاه خواستار شد که با همت و تلاش بیشتری حلقه‌های صالحین را در سطح بسیج مساجد و محلات برگزار کنند.

شریعتی در ادامه، رویکرد اردوهای راهیان نور را یک مسئله فرهنگی و خاری دیگر در چشم دشمنان نظام الهی دانست و از شرکت‌کنندگان در این اردوی معنوی خواستار شد که اندوخته‌های معنوی این سفر را در تمام مراحل زندگی و تحصیل به کار گیرند.

این مسئول فعالیت‌های راهیان نور را سرفصل تمام اقدامات در زمینه‌ حفظ فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل جوان دانست و عنوان کرد: راهیان نور اثرات بسیار خوبی در بین نسل جوان گذاشته است.

فرمانده سپاه ساری در پایان با اشاره به این‌که در سال گذشته پنج هزار بسیجی از شهرستان ساری به راهیان نور اعزام شدند، اظهار داشت: در سال ‌جاری حدود پنج هزار بسیجی به اردوهای راهیان نور ارسال می‌کنیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا