اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2025 مورخ:[1391-11-13 19:54:01]
حق‌گویان: حفظ قرآن به 62 روش برای نخستین بار در جهان

حق‌گویان: حفظ قرآن به 62 روش برای نخستین بار در جهان

حافظ قرآن کریم با بیان اینکه برای نخستین بار در جهان اسلام، قرآن را به 62 روش حفظ کردم، گفت: اگر کسی با قرآن مانوس شود و به قرآن عمل کند، خداوند عنایت الهی را به آن فرد بازتاب می‌دهد.

به گزارش نجبا/ محمدمهدی حق‌گویان در حاشیه برگزاری سی و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قران کریم در سالن اجتماعات هلال احمر مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: برای حضور در محافل قرآنی در مازندران دعوت شده‌ام و مردم هم استقبال خوبی از محافل قرآنی داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه حفظ قرآن را از هشت سالگی آغاز کردم و اکنون 15 ساله و در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم، ادامه داد: در 10 سالگی حافظ کل قرآن بودم.

حق‌گویان با بیان اینکه برای نخستین بار در جهان اسلام، قرآن را به 62 روش حفظ کردم، گفت: اگر کسی با قرآن مانوس شود و به قرآن عمل کند، خداوند نور و عنایت الهی را به آن فرد بازتاب می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بهتر است به قرآن عمل کنیم، یادآور شد: صرف حفظ قرآن هیچ فایده‌ای ندارد و عمل به قرآن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

حق‌گویان با بیان اینکه حفظ قرآن زمینه‌ای برای عمل به قرآن است، تصریح کرد: من هم سعی کردم به قرآن عمل کنم و از محل عمل به قران است که خداوند موفقیت‌هایی را به من عطا کرده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا