اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 20169 مورخ:[1394-05-25 04:27:01]
عده‌ای در داخل کشور بدشان نمی‌آید که گرانی شود/می‌خواهند مردم را مقابل نظام قرار دهند
جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا(ص):

عده‌ای در داخل کشور بدشان نمی‌آید که گرانی شود/می‌خواهند مردم را مقابل نظام قرار دهند

جانشین قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) گفت: اگر دیروز فتنه بحث تقلب در انتخابات بود امروز فتنه جدید معیشت و اقتصاد است و دشمن نگاه ویژه‌ای دارد، می‌خواهند مردم را مقابل نظام و انقلاب قرار دهند و متاسفانه در داخل هم عده‌ای بدشان نمی‌آید که گرانی بشود.

  به گزارش مازنداصناف عظیم ابراهیم‌پور در ویژه‌مراسم شهدای گمنام غواص و خط شکن و شهید غواص 16 ساله بهشهری «حسینعلی بالویی»، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که جدای از بحث مذاکرات، مبارزه به استکبار ادامه دارد، پس همه باید آماده باشند تا حرف آقا روی زمین نماند.

وی ادامه داد: آن زمانی که شهدای ما برای امام خمینی (ره) جان می‌دادند، امام یکبار هم این عمار نگفت، چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفتند؟

جانشین قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) افزود: امروز مراسمات یادواره شهدا نباید نمادین باشد، بلکه یادواره باید نقش راهواره داشته و راه و سیره شهدا بررسی شود.

ابراهیم‌پور تاکید کرد: اگر دیروز فتنه بحث تقلب در انتخابات بود امروز فتنه جدید معیشت و اقتصاد است و دشمن نگاه ویژه‌ای دارد، می‌خواهند مردم را مقابل نظام و انقلاب قرار دهند و متاسفانه در داخل هم عده‌ای بدشان نمی‌آید که گرانی بشود.

وی درباره راهکار مقابله با فتنه اقتصادی پیش‌رو تصریح کرد: خرید کالای داخلی مهم‌ترین راه مقابله با این فتنه است حتی اگر کیفیت کالای داخلی تفاوت زیادی نسبت به کالای خارجی داشته باشد.


بلاغ

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا