اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 20158 مورخ:[1394-05-23 13:01:01]
 لزوم توجه اصناف به تجارت الکترونیک
خسروتاج عنوان کرد

لزوم توجه اصناف به تجارت الکترونیک

قائم مقام وزیر صنعت با تأکید بر اینکه موافق افزایش دریافت مالیات از اصناف نیستم، گفت: با توجه به تغییر شرایط تجارت و روند رو به رشد تجارت مجازی باید اصناف خود را با این تغییرات هم‌ راستا کنند تا دچار مشکل نشوند.

به گزارش مازنداصناف مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین اجلاس دور ششم اتاق اصناف ایران گفت: برای سر و سامان دادن نظام صنفی بسیار کار داریم و در این راستا هیأت عالی را با اعضا تشکیل خواهیم داد که در آن در رابطه با بهداشت و موضوعات سلامتی و در ارتباط با مسائل شهری و شهرداری صحبت خواهد شد.
وی با اشاره به انتقاد اصناف از دریافت مالیات گفت: با رئیس سازمان امور مالیاتی صحبت کرده‌ایم و من هم موافق افزایش دریافت مالیات از اصناف نیستم که در این موضوع باید تجدیدنظر شود.
وی با اشاره به تغییر در شرایط خرید و فروش و تجارت گفت: نظام تجاری در آستانه یک تحول است که مطمئنا واحدهای صنفی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
خسروتاج به این نکته نیز اشاره کرد که باید با روش تضمین محصول که اگر کالایی مشکلی داشت آن را پس گرفت در یک فضای رقابتی شرایط فروش بهتر را فراهم کرد.
به گفته قائم مقام وزیر صنعت با توجه به رشد تجارت و خرید و فروش مجازی باید اصناف خود را با این تغییر هماهنگ کنند تا بتوانند در بازارها حضور پایداری داشته باشند.


اصناف ایران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا