اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 20125 مورخ:[1394-05-22 02:15:01]
کاشی و سرامیک فروشان ساری اتحادیه مستقل ندارند؟
اختصاصی/ یک فعال فروش کاشی و سرامیک در گفت و گو با مازند اصناف مطرح کرد:

کاشی و سرامیک فروشان ساری اتحادیه مستقل ندارند؟

در حال حاضر بیش از 150 فروشنده کاشی و سرامیک در ساری در حال فعالیت هستند که برابر قانون می توانند تشکیل اتحادیه مستقل دهند.

مهرداد نبوی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف گفت: فروشندگان کاشی و سرامیک در ساری خواهان مستقل شدن اتحادیه کاشی و سرامیک در مرکز مازندران هستند.


وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه کاشی و سرامیک فروشان در ساری اتحادیه مستقل ندارند، افزود: در حال حاضر فروشندگان کاشی و سرامیک و همچنین دفاتر اثاث کشی، زیر مجموعه اتحادیه لوازم بهداشتی و ساختمانی ساری قرار دارند.


دبیر اتحادیه لوازم بهداشتی و ساختمانی ساری اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 150 فروشنده کاشی و سرامیک در ساری در حال فعالیت هستند که برابر قانون می توانند تشکیل اتحادیه مستقل دهند.


این فعال کاشی و سرامیک ضمن بیان اینکه استقلال اتحادیه کاشی و سرامیک سبب می شود تا ما کارایی بیشتری داشته باشیم، خاطر نشان کرد: چون اعضای اتحادیه کاشی و سرامیک زیر مجموعه اتحادیه لوازم بهداشتی و ساختمانی هستیم؛ طبیعتا مشکلات و چالش های موجود در این اتحادیه مانع توجه کامل اعضای هیات مدیره این اتحادیه به اعضای اتحادیه کاشی و سرامیک می شود.


اسماعیل هادی نژاد صبح امروز در گفت و گو با خبرنگارمازنداصناف در خصوص شرایط قانونی تعداد اعضای اتحادیه ها برای تفکیک و تشکیل یک اتحادیه جدید و مستقل گفت: برابر قانون اتحادیه هایی که دارای 50 عضو فعال هستند می توانند تقاضای تفکیک اتحادیه و یا تشکیل اتحادیه صنفی را به ادارات صنعت، معدن و تجارت دهند تا مورد بررسی و موافقت قرار گیرد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ساری افزود: این موضوع برابر قانون طی برگزاری جلسات در اتاق اصناف و بررسی کمیسیون نظارت بررسی و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.


احمد علی قبادیان نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار ما در این خصوص گفت: اتحادیه های صنفی در شهرهای کوچک با دارا بودن  50 عضو فعال و در کلان شهر ها با دارا بودن 100 تا 150 عضو قعال، می توانند تقاضای تاسیس و یا تشکیل اتحادیه مستقل دهند.


انتهای پیام/

بهراد حسینی

» برچسب ها : , اتحادیه , مستقل , فروشندگان , کاشی , سرامیک , ساری , مرکز مازندران , اتحادیه , مستقل , فروشندگان , کاشی , سرامیک , ساری , مرکز مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا