اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2007 مورخ:[1391-11-10 19:49:01]
 خداوند به جای چشم، قرآن به من داده است
تلاوت کلام وحی در دیار علویان

خداوند به جای چشم، قرآن به من داده است

حافظ نابینای قرآن گفت: از اینکه خداوند نعمت دیدن را از من گرفته ناراحت نیستم چرا که به جای آن، نعمت قرآن را به من داده است.

به گزارش نجبا / سمیه جعفری بعدازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس مستقر در محل برگزاری سی و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان ساری اظهار داشت: سطح برگزاری مسابقات قرآن کریم نسبت به سال‌های گذشته، بسیار بهتر شده و نشان می‌دهد که تلاش بیشتری در این زمینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه از هشت سالگی در مسابقات قرآنی شرکت می‌کنم، ادامه داد: آثار و برکت قرآن را در زندگی خود شاهد هستم.

جعفری با بیان اینکه فردی که در راه قرآن قرار می‌گیرد جرأت گناه کردن را ندارد، تصریح کرد: قرآن باعث می‌شود که ترس از گناه کردن وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه هیچ‌ وقت به خاطر نعمتی که خداوند از من گرفته، ناراحت نیستم، گفت: خداوند نعمت دیگری را به من ارزانی داشته و آن قرآن است.

جعفری با بیان اینکه آن اندازه که جوانان به سمت آموزش کامپیوتر، زبان، ورزش و ... می‌روند، به سمت قرآن نرفته‌اند و به این سمت متمایل نشده‌اند، افزود: رهبری فرمودند باید 10 میلیون حافظ قرآن داشته باشیم و تصور من اکنون این است که با فرمایش رهبری فاصله داریم.

وی با اشاره به اینکه مسابقات نوعی انگیزه و تشویق برای حضور در عرصه‌های قرآنی است، اظهار داشت: مسابقات باعث ترغیب افراد به سمت قرآن است.

شرکت‌کننده در مسابقات قرآنی ادامه داد: باید انگیزه‌های تشویقی برای افرادی که تازه به این عرصه ورود پیدا می‌کنند، در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه باید برای تازه واردها جایزه در نظر گرفت تا تشویق به حضور شوند، خاطر نشان کرد: روح ما با قرآن عجین است و باید برای کسانی که تازه وارد عرصه می‌شوند فکری کرد تا راه را ادامه دهند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا