اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2004 مورخ:[1391-11-10 05:11:01]
مازندران را چنگیز و تیمور نتوانستند از بین ببرند چه رسد به اسفندیار
نامه حسین اسلامی به مردم غرب مازندران؛

مازندران را چنگیز و تیمور نتوانستند از بین ببرند چه رسد به اسفندیار

 

نه تنها مازندران هرگز تقسیم نخواهد شد که ما امروز شروع کردیم،پنجاه سال دیگر هم که بشود بخش های از دست رفته مازندران را به مازندران بر می گردانیم.

 

به گزارش نجبا -زمزمه های جدا شدن غرب استان مازندران و تشکیل استان غرب مازندران واکنش هایی را در بین مسئولان استان و برخی از صاحبنظران و اساتید تاریخی و فرهنگی مازندران در پی داشت که می توان به واکنش دکتر حسین اسلامی ساروی تاریخ شناس و تاریخ  پژوه سرشناس استان مازندران اشاره کرد که با شنیدن خبر اقدام یکی از نمایندگان غرب مازندران مبنی بر تحویل کتابچه  طرح تجزیه مازندران به وزیر کشور ، نامه ای سرگشاده به وزیر کشور نوشت و از وزیر خواست جلوی این اقدامات نابخردانه که چیزی جز از بین فرهنگ و تاریخ مازندران را ندارد ، گرفته شود.

نوشتن همین نامه نظرات گسترده ای از مخاطبان مخالف و موافق از غرب تا شرق استان مازندران را در پی داشت, دکتر حسین اسلامی نامه ای خطاب به مردمان غرب استان مازندران برای افشای قضیه این طرح تجزیه طلبی نوشت و برای پایگاه خبری بلاغ فرستاد که متن نامه به شرح ذیل می باشد:

مردم مازندران،درست است که اهل قلم هستم و سیاسی نیستم و صد البته سیاست باز نیستم ولی سیاسی کاری های آقایان را که می فهمم و بزودی آخرین پرده ی این سناریوی انحرافی را بالا خواهم زد.

تمام مازندرانی های بدنه وزارتخانه ها به من خبر می دهند ،من با صاحب منصبان بد منصب کار ندارم،من بچه نیستم که باور کنم یک نفر نماینده بتواند مازندران را تقسیم کند که حالا شخصی بیاید و از این آب گل آلود بخواهد ماهی بزرگ خودش را بگیرد.
اصلا گرفتاری ما در بالاتر از استان هست،از چهار سال قبل تمام مازندران و بخشداران و مردان وزارت کشوری،غرب استان را به شرط چاقو انتخاب می کردند.
مگر من نمی دانم که مثلا فرماندار پهنه کلایی ساروی چرا فرماندار چالوس است ،که بگوید یک ساروی با این طرح موافق است،رئیس اوقاف آنجا چکاره است که وارد این بازی بشود؟
از این روی است  که نامه را باید از استانداری به وزارت کشور بفرستند،تا اشاره چشم و ابروی مقامات اینجا نباشد آنجا چکار می توانند بکنند؟
 
من هم می دانم که آقای اسفندیار  سر نخ را در دست دارد.تمام این اسناد و مدارک را به موقع رو خواهم کرد،از ماست که بر ماست،بخش عظیم از این فتنه را همین برخی همشهری های من در دست دارند.
 
برای پست و مقام خیلی کارها می کنند،فقط یک چیز را این مسولین بدانند؛
اولا من تنها نیستم،مازندرانی های اصیل با من همدل و همزبان هستند به چهار تا فحش و ناسزا به من، دل خوش نکنید.
 
ثانیا نه تنها مارندران هرگز تقسیم نخواهد شد که ما امروز شروع کردیم،پنجاه سال دیگر هم که بشود بخش های از دست رفته مازندران را به مازندران بر می گردانیم.
 
من نزدیک به هفتاد سال دارم،با مردن من که این حرف و حدیث تمام نمی شود،مردم مازندران که نخواهند مرد.مازندران را  چنگیزها و تیمورها هم نتوانستند از بین ببرند.
 
روسها کم غلط کردند؟مازندران با تقسیم شدن آباد نمی شود،بلکه می میرد.ما باید بفهمیم که می فهمیم مازندران را چگونه آباد کنیم،مردم مازندران خوب هم می فهمند.
 
حضرت عباسی فقط به مردمان کلاردشت و مرزن آباد و چالوس و نوشهر عرض می کنم که از همه طرف سر شما را دارند می تراشند،به نام شماست اما به کام دیگران،بلای اصلی سر شما می آید ،این الفبای سیاست را که همه می دانند.
 
یک نفر نماینده در این مملکت حد و اندازه اش چقدراست؟ تازه نماینده داریم تا نماینده،برخی ها پشت پرده نه به نفع من و نه شما دکان برای خودشان میسازند.
 
ای اسفندیار،ای اسفندیار تو دیگر که هستی؟پنهان شدی؟آشکارت می کنم با مازندران هم بعله؟!!!
 
خدایا امام زمان(عج) را که نفرستادی، دولت یازدهم را زود تر بفرست جان ما را که به لب رساندند.
 
 
گفتنی است اکثر مسئولان استانی از جمله استاندار مازندران هم این طرح را خیانت به مازندران خواند و با این طرح بشدت مخالفت کرده بود ، همچنین در دیدار مردمی مسئولان استانی از رامسر هادی ابراهیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم نسبت به طرح تجزیه مازندران واکنش نشان داد و گفت :هیچ توجیهی برای پایان دادن به یکپارچگی مازندران وجود ندارد و مدیران استان مثل گذشته مصمم به تحقق عدالت توزیع امکانات از گلوگاه تا رامسر هستند، تا بهانه ای برای نواختن سازهای ناساز جدایی و تجزیه طلبی وجود نداشته باشد./ بلاغ

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا