اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 20024 مورخ:[1394-05-18 09:05:01]
تولید نان با طعم تریاک!

تولید نان با طعم تریاک!

فرمانده انتظامی استان ایلام از تولید نان با طعم تریاک در سیروان خبر داد.

به گزارش مازنداصناف سردار علی دولتی در ایلام از دستگیری فردی که در شهرستان سیروان با پوشش شاطر نانوا اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کرد، خبر داد.
وی ادامه داد: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه یکی از خرده فروشان مواد مخدر با دایر کردن نانوایی اقدام به توزیع بسته‌های افیونی به مشتریان مورد نظر خود می‌کرد، موضوع در دستور کار پلیس شهرستان سیروان قرار گرفت.
وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و جمع‌آوری مستندات لازم این نانوایی مورد بازرسی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در بازرسی از این نانوایی تعداد ۲۰ بسته آماده شده توزیع مواد مخدر شامل تریاک و شیشه کشف شد.
دولتی با قدردانی از همراهی مردم خوب شهرستان سیروان در دستگیری این فرد قاچاقچی گفت: متهم با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شد.
 *معتادان تابلو در ایلام ساماندهی می‌شوند
فرمانده انتظامی ایلام از استمرار طرح جمع‌آوری معتادان تابلو و پاکسازی نقاط آلوده از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد.
وی گفت: طرح جمع‌آوری معتادان پرخطر و کارتن خوابها با هماهنگی با مقامات قضایی و روسای کلانتری و پاسگاه‌ها و یگان امداد شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته به مرحله اجراء گذاشته شد.
وی ادامه داد: در این طرح ماموران با استفاده از تمام امکانات و نیرو تمام نقاط آلوده شهرستان ایلام را از وجود معتادان تابلو و پرخطر پاکسازی کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: در این طرح ۱۲ معتاد پرخطر دستگیر و پس از کسب دستور قضایی و همکاری اداره بهزیستی و خانواده های آنان  به مرکز درمانی ترک اعتیاد منتقل شدند.
دولتی افزود: همچنین تعداد ۲ نفر از فروشندگان حرفه‌ای مواد مخدر دستگیر و مقدار قابل توجهی موادمخدر از نوع تریاک نیز کشف و ضبط شد.
این مسئول انتظامی گفت: متهمان پس از صورتجلسه و تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به بررسی به عمل آمده  ریشه بسیاری از وقوع جرائم از قبیل سرقت، طلاق، مزاحمت و فساد اخلاقی و .... در موضوع اعتیاد خلاصه می‌شود، ادامه داد: تلاش و همکاری  سایر ادارات دولتی و غیردولتی برای پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز نیاز است.

 

 


منبع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا