اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19977 مورخ:[1394-05-16 18:08:01]
 کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل
فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل

فرمانده انتظامی آمل گفت: کارگاه تولید بيش از 11 تن آبليمو غيراستاندارد و تقلبی با مارک و برند يکی از شرکت‌های معتبر در شهرستان آمل کشف و ضبط شد.

به گزارش مازنداصناف سرهنگ ولی‌الله گنجیان‌مقدم از انهدام یک کارگاه غیر بهداشتی تولید آبلیموی تقلبی در آمل خبر داد و اظهار کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق كالا و ارز، ماموران کلانتری 12 شهرستان آمل با دریافت گزارشی مبنی بر تولید آبلیمو تقلبی و غیربهداشتی در منزلی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس پس از دریافت این گزارش، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر و عوامل تهیه و تولید آبلیموی تقلبی، با هماهنگی قضایی فردی به نام «الف ـ ح» را به اتهام تولید غیربهداشتی آبلیمو با مارک و برند شرکت‌های معتبر دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل به کشف و ضبط بیش از 11 تن آبلیمو غیراستاندارد با مارک و برند یکی از شرکت‌های معتبر در بازرسی از منزل متهم اشاره کرد و ادامه داد: متهم پس از بازرسی‌های لازم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

گنجیان‌مقدم در پایان از شهروندان خواست تا در خرید اقلام مصرفی روزانه خود به نوع بسته‌بندی، برند و تاریخ انقضاء کالا دقت کنند و با تاکید بر خریداری این کالاها از موسسات و فروشگاه‌های معتبر شهر، گفت: شهروندان موارد مشکوک را با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


سفیرهراز

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا