اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19964 مورخ:[1394-05-15 17:30:01]
 برگزاری سومین همایش برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده

برگزاری سومین همایش برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده

سومین همایش برندینگ تحت عنوان « برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده» در مشهد برگزار می شود.

به گزارش مازنداصناف سومین همایش برندینگ تحت عنوان « برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده» به همت انجمن مدیران صنایع خراسان ، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی خراسان و حمایت استانداری خراسان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، شرکت شهرک های صنعتی خراسان و اداره کل استاندارد باهدف توسعه فرهنگ برند، آموزش برند آفرینی، مدیریت برند، تأکید براهمیت برندهای برتر و مباحث حقوقی ثبت برند روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه در مشهد برگزار می شود.


رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار داشت : این نشست با دعوت از اساتید صاحب نام، متخصص و برجسته و سخنرانان در حوزه برند و با حضور مسئولان بلند پایه، مدیران و فعالان اقتصادی استان برگزار می‌گردد.


 به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مشهد، محمود بنا نژاد افزود : محورهای همایش شامل: روندهای برندآفرینی در ایران، برندینگ داخلی سازمان ها، رفتار مصرف کننده در مجتمع های تجاری شهری، نقش ارتباطات برند در فرایند تصمیم گیری خرید ، روانشناسی رفتار مصرف کننده، برندینگ هوشمند، برند در دنیای تجارت و برندینگ شخصی است.


وی با اشاره به ویژگی‌های این همایش خاطر نشان کرد: انتخاب برند برتر براساس استاندارد ۱۰۶۶۸ ISO و تقدیر در مراسم افتتاحیه همایش با حضور مسئولان کشوری و استانی از جمله ویژگیهای این همایش خواهد بود.


محمود بنا نژاد اظهار کرد: اتاق اصناف مشهد در راستای همکاری با انجمن مذکور اقدام به اطلاع رسانی همایش سالانه برندینگ با ارسال نامه و فراخوان همایش، پرسشنامه ویژه اصناف و … به اتحادیه های صنفی تحت پوشش خود کرده تا تا از این طریق اطلاعات لازم در اختیار واحدهای صنفی توانمند و علاقمند به شرکت در همایش قرار گیرد.


رئیس اتاق اصناف مشهد تصریح کرد: مخاطبان این همایش در سه گروه ، مدیران کلیدی و مقامات ارشد حوزه های مرتبط در بخش های دولتی ، مدیران شرکت های معتبر تولیدی و خدماتی خصوصی و علاقمندان به مبحث برند، اساتید و دانشجویان هستند.


شایان ذکر است علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴ – ۳۸۴۴۴۲۱۱ و ۳۶۰۱۱۹۸۸ تماس حاصل کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا