اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19932 مورخ:[1394-05-14 06:13:01]
 اجرای حکم قلع‌وقمع 241 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در بابلسر
دادستان بابلسر خبر داد

اجرای حکم قلع‌وقمع 241 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در بابلسر

دادستان بابلسر از اجرای حکم 241 مورد قلع‌وقمع ساخت‌وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش مازنداصناف محسن نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر گفت: در اجرای تبصره دو ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات با حضور نماینده دادستان و نیز ماموران جهاد کشاورزی 241 مورد بنای احداثی غیرمجاز در مساحت 92 هزار و 680 مترمربع زمین در حوزه قضایی بابلسر قلع‌وقمع شد.

وی با اشاره به اجرای حکم قلع‌وقمع 241 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز اظهار داشت: از این تعداد 105 قطعه در روستای افراتخت بهنمیر،17 قطعه در روستای مقری‌کلا،85 قطعه در میربازار، یک قطعه کاسگرمحله، 31 قطعه کرفون و دو قطعه در روستای پایین احمدکلا بوده است.

دادستان بابلسر اضافه کرد: همچنین حکم قلع‌وقمع احکام قطعیت‌یافته تعداد 12 مورد از پرونده‌های متخلفان در ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغات به مساحت 12 هزار و 880 مترمربع صادر و اجرا شد.

نوروزی در پایان با بیان اینکه این قلع‌وقمع به منظور حفظ و حراست از زمین‌های کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز اجرا شده است،گفت: در صورت مشاهده هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز و تغییر اراضی غیرکاربری با متخلفان برخورد قانونی کرده و در این امر با کسی تعارفی نخواهیم داشت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا